پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۲ ق.ظ

دستگيري سارقان به عنف و توقيف خودروي سرقتي در گچساران

 • فرمانده انتظامي شهرستا‌ن گچساران از دستگيري 2 نفر سارق به عنف و توقيف خودروي سرقتي در کمتر از 3 ساعت در گچساران خبر داد. به گزارش نصردنا به نقل از پايگاه خبري پليس سرهنگ "سيد ...
 • فرمانده انتظامي شهرستا‌ن گچساران از دستگيري ۲ نفر سارق به عنف و توقيف خودروي سرقتي در کمتر از ۳ ساعت در گچساران خبر داد.
  به گزارش نصردنا به نقل از پايگاه خبري پليس سرهنگ “سيد محمد موسوي” اظهار داشت:در پي تماس با مرکز فوريتهاي پليسی ۱۱۰، شخصي به هويت معلوم بيان کرد که دو شخص تحت عنوان مسافر اقدام به اجاره ي خودروي وی نموده و از شهر خارج و در جاده خروجي نزديک به روستاي آبشيرين با تحديد به وسيله چاقو پياده و اقدام به سرقت خودرو کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
  اين مقام انتظامي افزود : مأموران پاسگاه انتظامی باباکلان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام طرح مهار در معابر خروجي شهرستان کمتر از ۳ ساعت هر ۲ سارق را دستگیر و خودرو را نیز متوقف کردند.
  وی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهاي انتظامي در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طريق پل ارتباطي ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

  تبلیغات