شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۴ ب.ظ

تعیین ۴۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات مجلس در باشت

 •   فرماندار باشت گفت: ۴۶ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان پیش بینی شده‌است. به گزارش نصردنا سید مسعود حسینی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از ...
 •  

  فرماندار باشت گفت: ۴۶ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان پیش بینی شده‌است.

  به گزارش نصردنا سید مسعود حسینی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد ۱۸ صندوق شهری و ۲۸ صندوق دیگر برای مناطق روستایی در نظر گرفته شده است.

  وی تعداد صندوق‌های ثابت را ۱۸ مورد و سیار پیش‌بینی شده را ۲۸ مورد ذکر کرد.

  حسینی اظهار داشت: مشارکت حداکثری، امنیت، سلامت، رقابت سالم، صیانت از آرا مردم و بی طرفی مجریان انتخابات از مهمترین برنامه دست‌اندرکاران انتخابات است.

  وی از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم با حضور و مشارکت گسترده مردم در این رویداد بزرگ سیاسی خبر داد و گفت: تمام اداره ها و نهادهای مرتبط با انتخابات شهرستان آماده برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم است.

  وی با اشاره به حضور همیشگی مردم در صحنه انتخابات گفت: مردم در دوم اسفند سال جاری بار دیگر پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان خواهند دادکه هنوز بر سر اعتقادات خود و ارزش‌های نظام هستند.

  برچسب‌ها: ، ، ، ، ،
  تبلیغات