سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
سیاسی

سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۷ ب.ظ

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:نشست آموزشی ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان در گچساران و دهدشت برگزار می شود

 • نشست آموزشی ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در شهرهای گچساران و دهدشت برگزار می شود.  به گزارش نصردنا مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت : ...
 • نشست آموزشی ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در شهرهای گچساران و دهدشت برگزار می شود.

   به گزارش نصردنا مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت : این نشست ها روزهای ۱۸ و ۱۹ دی ماه جاری با همکاری کانون های بازنشستگی این دو شهر و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان برگزار می شود.
       وی محل برگزاری نشست آموزشی بازنشستگان گچساران را در شعبه تامین اجتماعی و محل برگزاری نشست آموزشی بازنشستگان و  مستمری بگیران دهدشت را نیز در سالن همایش های اتاق اصناف این شهر ذکر کرد.
       عباس نورمحمدی اظهار داشت : در این نشست ها علاوه بر انجام معاینات بالینی شامل تست قند خون و فشار خون ، مباحث مربوط به طب سالمندی ، تغذیه سالم و راه های جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی توسط پزشکان به فراگیران آموزش داده می شود.
       مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : سالمندان بخش مهمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند و توجه به سلامت و نشاط آنان باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
       نورمحمدی افزود: سازمان تامین اجتماعی در کنار برنامه های فرهنگی و ورزشی مانند طرح نسیم سلامت ، المبیادهای ورزشیِ، تورهای زیارتی و سیاحتی و ورزش های همگانی، سلامت و شادابی بازنشستگان و سالمندان را مورد توجه قرار می دهد و این نشست ها هر ساله در سراسر کشور با حضور بازنشستگان و مستمری بگیران برگزار می شود.

  تبلیغات