دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۸ ب.ظ

دیواره سنگنوردی داخل سالن( بولدرینگ ) گچساران افتتاح شد + ئتصاویر

 •   دیواره سنگنوردی داخل سالن( بولدرینگ ) گچساران با حضور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد. به گزارش نصردنا غلامرضاتاجگردون در آئین افتتاحیه دیواره سنگنوردی ...
 •  

  دیواره سنگنوردی داخل سالن( بولدرینگ ) گچساران با حضور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
  به گزارش نصردنا غلامرضاتاجگردون در آئین افتتاحیه دیواره سنگنوردی داخل سالن( بولدرینگ ) گچساران افزود: ورزش در استان کهگیلویه و بویراحمد نیاز به زیرساختهای مناسب و برنامه ریزی های مدون و مشخص دارد.
  وی بیان کرد: در چندسال اخیر برای ایجاد زیرساختها در این حوزه تلاش های خوبی انجام شده است.
  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دو شهرستان گچساران و باشت در حوزه ورزش زیرساختهای خوبی دارند.


  تاجگردون عنوان کرد: در این آئین از نزدیک درد دلهای ورزش دوستان و علاقمندان به این رشته را شنیدم، تا کنون به هرچه گفته ام عمل کرده ام ولی اینبار نگفته عمل خواهم کرد.
  وی گفت: جا دارد از زحمات دکتر علوی و دیگر همکارانش بابت اقدامات خوب و ارزنده در حوزه ورزش تقدیر و تشکر کرد.
  مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین خاطر نشان کرد: سازه سنگ نوردی امروز قدیمی است ولی انتظار می رود که در آینده نزدیک به روز شود.
  سید محمد تقی علوی بیان کرد: در دو حوزه گچساران و باشت با توجه به ظرفیت های این شهرستانها در حوزه ورزش با پیگیری های نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس پروژه های خوبی افتتاح و یا درحال اجراست.


  وی افزود: در سالجاری ۶ پروژه افتتاح شد که از هدایای وزارزت نفت بوده و ۱۳ پروژه نیز در دستور کار قرار گرفت که هفته آینده به مناقصه خواهد رفت.
  مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در پشت این سالن سنگنوردی مکانی برای احداث سالن اختصاصی به این رشته وجود دارد که با توجه ویزه شما امید می رود احداث شود.
  علوی اضافه کرد: ایجاد پایگاه قهرمانی یکی از نیازهای اساسی در حوزه ورزش گچساران است که از محل اعتبارات استانی تجهیزات این پایگاه خریداری گردید ه و به زودی فاز اول آن در گچساران آغاز می شود.

  تبلیغات