چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۲ ب.ظ

افتتاح و کلنگ زنی ۱۰ میلیارد ریال طرح محرومیت زدایی در زیلایی بویراحمد

 •   قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد بیش از ۱۰ میلیارد ریال طرح های محرومیت زدایی در حوزه های مختلف در مناطق محروم زیلایی بویراحمد روز چهارشنبه افتتاح و کلنگ زنی کرد. به گزارش نصردنا ...
 •  

  قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد بیش از ۱۰ میلیارد ریال طرح های محرومیت زدایی در حوزه های مختلف در مناطق محروم زیلایی بویراحمد روز چهارشنبه افتتاح و کلنگ زنی کرد.

  به گزارش نصردنا فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مهمترین طرح های افتتاحی در منطقه زیلایی بویراحمد را شامل سه پروژه مهم آبرسانی و منبع ذخیره آب در روستاهای مله خوش، گل خور و دهستان زیلایی همراه با حدود پنج کیلومتر شبکه آبرسانی عنوان کرد.

  سردار حمید خرم دل تصریح کرد: همچنین مرکز دارالقران روستای بردپهن زیلایی نیز با زیربنای حدود ۳۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

  سردار خرم دل یادآور شد که عملیات اجرایی ۲ پارک کودک در روستاهای بردپهن و موشمی باه همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان در منطقه زیلایی بویراحمد آغاز شد.

  وی به طرح های عمرانی و سرمایه گذاری توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: هم اینک پنج دهستان به عنوان محروم ترین مناطق برای اجرای طرح های محرومیت زدایی شناسایی شده اند.

  حدود ۴۰ طرح آبرسانی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سطح این دهستان ها در حال اجراست که عمده این طرح ها با میانگین پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰درصد است.

  وی با بیان اینکه بیش از ۱۵۰ گروه جهادی در سطح روستاها و مناطق محروم استان مشغول فعالیت و انجام کارهای عمرانی، خدماتی ، فرهنگی و محرومیت زدایی هستند، گفت: سپاه با تمام ظرفیت و توان در شرایطی که دولت با کمبود منابع دولتی و مالی مواجه است آماده همکاری و مشارکت با دستگاه های مختلف اجرایی برای شتاب بخشی در اجرای طرح های عمرانی در حوزه های گوناگون است.

  تبلیغات