پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
سیاسی

پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۹ ب.ظ

زینل زاده برای حضور دریازدهمین انتخابات مجلس در گچساران و باشت ثبت نام کرد

 •   اردلان زینل زاده برای حضور در یازدهمین انتخابات مجلس در حوزه گچساران و باشت در فرمانداری گچساران به طور رسمی ثبت نام کرد. به گزارش نصردنا اردلان زینل زاده پس از ثبت نام خود در جمع ...
 •  

  اردلان زینل زاده برای حضور در یازدهمین انتخابات مجلس در حوزه گچساران و باشت در فرمانداری گچساران به طور رسمی ثبت نام کرد.

  به گزارش نصردنا اردلان زینل زاده پس از ثبت نام خود در جمع خبرنگاران افزود: کنار رفتن من به نفع سید قدرت حسین پس از تائید صلاحیت هیچ سودی برای حسینی ندارد.

  وی بیان کرد: از روز اول هم گفتم نگرانی ندارم.، اگر غیر از این بود اقدام به ثبت نام نمیکردم و تایید میشوم و هم حرف برای گفتن دارم.

  زینل زاده افزود: خیانتی نکرده ام که نگران تأیید صلاحیت باشم واین انتخابات متفاوت و شگفتی ساز خواهد بود.

  وی درباره وضعیت کنونی غلامرضاتاجگردون بیان کرد: تاجگردون در بعد بودجه اثرگذارتر از نمایندگان پیشین بوده اما در بعد عدالت و موارد دیگر نمایندگان پیشین اثرگذارتر بوده اند.

  زینل زاده تصریح کرد: حس نابرابری امروز مردم را آزار می دهد و تاجگردون در دور قبل در حالت صعود بود اما الان شرایط دیگه متفاوت است.

  وی ادامه داد: شعار من عبور است به معنای برون رفت از شرایط فعلی ما به دنبال برون رفت از وضعیت فعلی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی هستیم.

  وی در پاسخ به این سئوال که آیا رأی شما بیشتر از اقای حسینی است اظهار داشت: حوزه‌هایی ک بنده کار می‌کنم، حوزه نفوذم با بقیه کاندیداها متفاوت است، ریشه های نسبی که در اقوام دارم هم وسیع‌تر و هم عمیق‌تر است، دوم آنکه اطلاعات دارم، و می‌توانم مردم را قانع کنم، فعالیت من در گذشته پاپیچم نیست و دست من را می‌گیرد.

  اردلان زینل زاده شهردار سابق دوگنبدان و مدیر کل سابق تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد را در کارنامه خود دارد.

   

   

   

   

   

  تبلیغات