دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۲ ب.ظ

محل برگزاری رقابت های دارت قهرمانی کشور در یاسوج تغییر کرد

 •     مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محل برگزاری رقابت های دارت قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در بخش زنان رده سنی بزرگسالان در شهر یاسوج مرکز این استان تغییر کرد. به گزارش نصردنا ...
 •  

   

  مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محل برگزاری رقابت های دارت قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در بخش زنان رده سنی بزرگسالان در شهر یاسوج مرکز این استان تغییر کرد.

  به گزارش نصردنا سید محمدتقی علوی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرار بود این دوره از رقابت ها در سالن ۹ دی مجموعه ورزشی کوثر شهر یاسوج برگزار شود اما به سالن اردوگاه فرهنگی، تفریحی کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد واقع در جاده دهنو تغییر یافت.

  وی افزود: دلایل این تغییر مکان وجود امکانات بهتر در سالن کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و نزدیکی به خوابگاه محل اسکان زنان دارت باز شرکت کننده بوده است.

  مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زنان دارت باز شرکت کننده در این رقابت ها عصر امروز چهارشنبه وارد شهر یاسوج خواهند شد.

  علوی عنوان کرد: آیین افتتاح این رقابت ها از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح فردا پنجشنبه و با حضور جمعی از مسؤولان فدراسیون دارت و اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس هیأت انجمن های ورزشی و دارت بازان مرد و زن استان آغاز می شود.

  وی ابراز داشت: ۱۷۰ زن دارت باز رده سنی بزرگسالان از ۲۳ استان کشور و در قالب ۲۵ تیم در این رقابت ها حضور یافته و به مدت ۲ روز به مصاف یکدیگر می روند.

  علوی گفت: این رقابت ها روزهای ۱۴ و ۱۵ آذرماه ۱۳۹۸ برگزار و سه نفر برتر آن به اردوی تیم ملی دارت زنان رده سنی بزرگسالان دعوت می شوند.

  تبلیغات