پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۱ ب.ظ

۲۳ پرونده برای بازاریان متخلف باشت تشکیل شد

 •     رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های گچساران و باشت گفت:۲۳ پرونده برای بازاریان متخلف باشت از ابتدای شروع طرح مدیریت مصرف سوخت در روز بیست و چهارم آبان ماه تاکنون تشکیل شده است. به گزارش نصردنا ...
 •  

   

  رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های گچساران و باشت گفت:۲۳ پرونده برای بازاریان متخلف باشت از ابتدای شروع طرح مدیریت مصرف سوخت در روز بیست و چهارم آبان ماه تاکنون تشکیل شده است.

  به گزارش نصردنا  ارسلان عباسی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از نحوه عرضه کالا و خدمات در باشت اظهار داشت: در این مدت ۲۱۵بازدید از بازار باشت صورت گرفته است.

  وی با بیان اینکه درج نشدن قیمت و گرانی عمده ترین تخلف بازاریان بوده است گفت: همه پرونده های تشکیل شده در این شهرستان منجر به صدور حکم شده است.

  رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های گچساران و باشت تصریح کرد: حقوق شهروندی در اولویت است و با متخلفان بازار در این شهرستان برخورد قانونی خواهد شد.

  عباسی بیان کرد: در قالب گشت های مشترک با همکاری دستگاه های اجرایی متولی نظارت بر نحوه فروش کالا و خدمات در باشت ادامه دارد.

  وی ابراز داشت: افزایش هر گونه قیمت بدون مجوز، براساس مصوبه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان غیرقانونی است و با متخلفان برخورد جدی می‌شود.

  وی افزود: بازرسان تعزیرات حکومتی این شهرستان هر روز ساعت  ۱۳-۸ و ۱۶ تا ۲۰وضعیت بازار و کالاهای اساسی را پایش می کنند.

  تبلیغات