شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

پنج شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۶ ب.ظ

افتتاح ۱۶ پروژه ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد

 • به گزارش نصردنا سید محمدتقی علوی در آیین‌افتتاح سالن ورزشی سرآبننیز گچساران افزود: ۹ طرح ورزشی شامل خانه جوان، سالن ورزشی وچمن مصنوعی در گچساران،بهمئی، دهدشت و بویراحمد با اعتبار هزینه شده ۱۰۰ میلیارد ریال در ...
 • به گزارش نصردنا سید محمدتقی علوی در آیین‌افتتاح سالن ورزشی سرآبننیز گچساران افزود: ۹ طرح ورزشی شامل خانه جوان، سالن ورزشی وچمن مصنوعی در گچساران،بهمئی، دهدشت و بویراحمد با اعتبار هزینه شده ۱۰۰ میلیارد ریال در استان افتتاح می شود.
  وی بیان کرد:سه سالن ورزشی چند منظوره با اعتبار بیش از ۴۵ میلیارد ریال، چهار چمن مصنوعی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال و یک باب خانه جوان با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال را از طرح های افتتاحی است.
  مدیرکل ورزش و‌جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۲۶ طرح ورزشی با اعتباری بیش از ۱۵۷ میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
  وی عنوان کرد: این طرح ها شامل ۲۱ چمن مصنوعی با اعتبار بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال، سه مینی سالن کوچک با ۱۵ میلیارد ریال اعتبار و ۲ سالن ورزشی چند منظوره است.
  مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: ورزش کشور و استان فضای خوبی را در کسب رتبه ها طی کرده است.
  علوی بیان کرد: استان کهگیلیویه و بویراحمد با برنامه ریزی های مدون و هوش یابی توانست در کشور رتبه ۲۳ را در جدول استعدادهای برتر وزارت ورزش را کسب کند.
  علوی عنوان کرد: که این امر با زیرساخت هایی که دولت تدبیر و امید ایجاد کرده و تلاش مسئولان میسر شد.

  تبلیغات