شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۲ ب.ظ

راهپیمایی ۱۳ آبان در گچساران برگزارشد+ تصاویر

 • به گزارش نصردنا سرهنگ حسن حکمتیان ، فرمانده تیپ 48فتح کهگیلویه و بویراحمد در سخنرانی پایانی راهپیمایی باشکوه 13آبان در گچساران گفت:امروز برمکتب انسان ساز اسلام نفس می کشیم مکتب اسلام امپراطوری های بزرگ ایران ...
 • به گزارش نصردنا سرهنگ حسن حکمتیان ، فرمانده تیپ ۴۸فتح کهگیلویه و بویراحمد در سخنرانی پایانی راهپیمایی باشکوه ۱۳آبان در گچساران گفت:امروز برمکتب انسان ساز اسلام نفس می کشیم مکتب اسلام امپراطوری های بزرگ ایران و روم را در هم شکست و امروز انقلاب اسلامی در امتداد نهضت و فرهنگ عاشورا و سیره اهل بیت علیهم السلام قرار دارد.
  وی افزود:قیام حضرت امام از سال ۴۲آغاز شد و ریل گذاری انقلاب هم آغاز شد ،در ۱۳آبان ۴۳ رژیم پهلوی حضرت امام را به ترکیه تبعید کردند در حالی که امام مبارزه با استکبار را آغاز کرده بود.
  حکمتیان اظهارکرد:در طول مسیر انقلاب تلاش هایی صورت گرفت و در ۱۳ آبان ۵۷ دانش آموزان با بصیرت و آگاهی مقابل رژیم منحوس پهلوی ایستادند و جان شیرین خود را با معبود حقیقی معامله کردند و با یزیدیان زمان جنگیدند.
  فرمانده تیپ ۴۸فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:امروز انقلاب اسلامی در سایه امنیت و به برکت خون شهیدانمان پهپاد آمریکایی را ساقط می کنند و با عزت و اقتدار مقابل استکبار جهانی ایستاده است.
  حکمتیان گفت: در ۲۲بهمن ماه ۵۷به پیروزی رسید اما استکبار جهانی شروع به دسیسه و توطئه کردند و برخی ها هم در ابتدا در دام دشمن افتادند و منافقین شخصیت های بزرگی را در این مملکت به شهادت رساندند.
  وی افزود:در دوران دفاع مقدس بود که فرزندان این مرزبوم با حداقل امکانات و جانانه مقابل دشمنان ایستادگی کردند و امروز هم دشمنان با راه اندازی جنگ نرم و انواع فتنه ها و ترفندها بدنبال فروپاشی انقلاب اسلامی هستند، اما کور خوانده اند.
  حکمتیان اظهارکرد:امروز دشمن انواع تحریم ها را علیه ملت ایران بکار گرفته اند،در دوران دفاع مقدس هم علی رغم همه مشکلات و تحریم ها مردم به ندای رهبرشان پاسخ دادند و حتی یک وجب از خاکمان را به دشمنان ندادیم.
  فرمانده تیپ ۴۸فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:دانشجویان پیرو خط امام در ۱۳آبان ۵۸ لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و ملت بزرگ ایران به ماهیت جهانی استکبار پی برد،دشمن برای نجات گرونگان ها درتلاش خود را کرد و در طبس شکست خوردند.
  حکمتیان گفت:امروز گفتمان انقلاب اسلامی گفتمان مقاومت است و استکبار جهانی در حالی که در جنگ سخت شکست خورده اندکه بدنبال فتنه اندوزی در منطقه است.
  وی افزود:امروز دشمن بدنبال است که جایگاه ولایت را تضعیف کند اما انقدر عزت و شرافت است که دشمنان همچنان ناکام مانده اند،دشمن در سال های ۷۸ و ۸۸ فتنه ها طراحی کردند اما ملت با بصیرت مان با هوشیاری نقشه های دشمنان را ناکام کردند،امروز هم به برکت انقلاب اسلامی جبهه مقاومت هم قدرتمند شده است و دشمن جرات حمله نظامی را نخواهد داشت.
  حکمتیان اظهارکرد:دشمنان داعش را پرورش دادند اما در نهایت با درایت رهبر انقلاب در هم شکستند و امروز استکبار جهانی جنگ بزرگی را علیه ملت ایران در بعد های اقتصادی ، فرهنگی و دیگر ابعاد به راه انداخته اند و دنبال این هستند که معیشت مردم را تحت تاثیر قرار دهند و نظام را ناکارآمد نشان دهند.
  فرمانده تیپ ۴۸فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:امروز همه مسئولیم که با وحدت و همدلی و تحت امر ولایت فقیه با دشمن مقابله کنیم و این پیچ مهم تاریخ را پشت سر بگذاریم که با مقاونت و ایستادگی به این مهم خواهیم رسید.

  تبلیغات