پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۰ ب.ظ

اجرای ۷۰ پروژه آب و برق در کهگیلویه و بویراحمد

 •   وزیر نیرو گفت:  70 پروژه آب و برق با اعتباری بالغ بر 8 هزار و 300 میلیارد تومان در کهگیلویه و بویراحمد در دست اقدام است. به گزارش نصردنا رضا اردکانیان در آئین افتتاح پست  230.33 ...
 •  

  وزیر نیرو گفت:  ۷۰ پروژه آب و برق با اعتباری بالغ بر ۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در کهگیلویه و بویراحمد در دست اقدام است.

  به گزارش نصردنا رضا اردکانیان در آئین افتتاح پست  ۲۳۰٫۳۳ کیلو وات ساران در گچساران افزود: ۱۱ پروژه در استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه آب وبرق در دست اقدام است که برای این تعداد پروژه اعتبار ۳۵۰۰ میلیارد تومان هزینه می شود.

  وی بیان کرد: ۴۷ پروژه در حوزه های آب و برق در کهگیلویه و بویراحمد نیز افتتاح شده است.

  وزیر نیرو تصریح کرد: ۷۰ پروژه آب و برق با اعتباری بالغ بر ۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در کهگیلویه و بویراحمد در دست اقدام است.

  اردکانیان عنوان کرد: تا پایان سالجاری ۲۲۷ پروژه آب و برق و آب و فاضلاب روستایی در نقاط مختلف کشور به بهره برداری می رسد.

  وی گفت: ۱۳ طرح مختلف در زمینه توسعه منابع آب و خاک در کشور در دست اقدام است.

  وزیر نیرو اضافه کرد: امسال با تدبیرتوانستیم بالغ بر ۳ هزار و ۸۰۰ مگابایت اوج بار را درکشور کاهش دهیم.

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین خاطر نشان کرد: پروژه های خوبی در زمینه های آب و خاک در دوشهرستان گچساران و باشت اجراشده است.

  غلامرضاتاجگردون بیان کرد: تمامی پروژه های آبی این دو شهرستان بزرگ هستند.

  وی افزود: در پتروشیمی گچساران مشکل آب و بربق به صورت جدی وجود داشت که با حمایت مسئولان کشوری مرتفع شد.

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با تلاش بسیاراز سد چم شیر آب  به گچساران و باشت تخصیص داده شده است.

   

  برچسب‌ها: ، ، ، ، ،
  تبلیغات