دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
سیاسی

شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۷ ب.ظ

افتتاح پست ۲۳۰.۳۳ کیلوولت ساران گچساران با حضور وزیر نیرو و برق منطقه ای خوزستان+ تصاویر

 •   طی مراسمی پست ۲۳۰.۳۳ کیلو ولت ساران گچساران با حضور وزیر نیرو و برخی از مسئولان استانی افتتاح شد. به گزارش نصردنا محمود دشت بزرگ، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در این مراسم افتتاح پست ...
 •  

  طی مراسمی پست ۲۳۰.۳۳ کیلو ولت ساران گچساران با حضور وزیر نیرو و برخی از مسئولان استانی افتتاح شد.

  به گزارش نصردنا محمود دشت بزرگ، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در این مراسم افتتاح پست ۲۳۰.۳۳ کیلو وات ساران گچساران گفت: برای اجرای این طرح ۷۰۰میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شرکت برق منطقه ای خوزستان هزینه شد.

  وی ظرفیت این پست را ۱۰۰مگاولت امپر عنوان کرد و افزود: در این طرح دو دستگاه بانک خازنی۴.۸مگاوار به ظرفیت۹.۶مگاوار نصب شده است.

  دشت بزرگ اظهارکرد: هدف از اجرای این طرح افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه برق گچساران، فراهم کردن امکان اتصال نیروگاه (DG) مفنا به شین ۳۳کیلوولت پست، کاهش بارگیری ترانس‌های۲۳۰٫۳۳، ۲۳۰٫۳۲ و۱۳۲٫۳۳ کیلو ولت پست دوگنبدان، افزایش قابلیت مانور شرکت توزیع در شهر دوگنبدان و تامین برق مطمعن و پایدار مشترکین جدید و خروج پست از حالت خاموشی است.

  وی اظهار کرد: با بهره برداری از این پست درصد بارگیری از تجهیزات برق شهرستان کاهش یافته و برق مورد نیاز برای توسعه زیرساخت های صنعتی و دیگر مصارف فراهم شده است.

  مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: در این طرح نصب ۲دستگاه ترانس به ظرفیت ۱۰۰مگاولت امپر و ساخت ۱۲فیلدر خروجی ۳۳کیلو ولت انجام شده است.

  وی ادامه داد: عملیات اجرایی این طرح در سال ۹۶در زمینی به ابعاد ۱۵۰ در ۱۵۰ آغاز شد.

  وزیر نیرو امروز شنبه، ۱۳ مهر ماه به منظور افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح در حوزه های آب و برق و بازدید و بررسی وضعیت این صنعت به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده است.

  اردکانیان صبح امروز از طریق فرودگاه اهواز و ورود با بالگرد به شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی با استقبال حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد و بازدید از طرح ۱۳۲کیلوولتی شهرستان بهمئی سفر یک روز خود را به این استان آغاز کرد.

   

  برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،
  تبلیغات