شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۹ ب.ظ

کشف ۳٫۵ تن انواع مواد مخدر درکهگیلویه و بویراحمد

 •   فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویر احمد گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون 3.5 تن انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد. به گزارش خبرنگار نصردنا " سردار مهدی انصاری "  در  جمع خبرنگاران ...
 •  

  فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویر احمد گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ۳٫۵ تن انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد.

  به گزارش خبرنگار نصردنا ” سردار مهدی انصاری ”  در  جمع خبرنگاران گچساران افزود: نیروی انتظامی همواره در راستای ایجاد امنیت به جد تلاش می کند.

  وی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون بالغ بر ۳۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شده است.

  فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویر احمد تصریح کرد: در این خصوص بیش از ۴۰۰ دستگاه خودرو توقیف و ۹۰۰ نفر قاچاقچی دستگیر شده است.

  انصاری عنوان کرد: میزان کشفیات کالای قاچاق امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته است.

  وی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ۳٫۵ تن انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد که دراین مدت زمان ۱۶ باند قاچاق نیز منهدم شده است.

  فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویر احمد تصریح کرد: در بخش سرقت های خشن و مسلحانه از ابتدای سالجاری تا کنون در این استان موردی وجود نداشته است.

  انصاری بیان کرد: از ابتدای سالجاری طرح کشف حجاب در خودرو را در کهگیلویه و بویراحمد اجرا کردیم.

  وی افزود: در این طرح به محض مشاهده کشف حجاب در خودرو به صورت پیامکی به مالک خودرو جهت حضور در یکی از دستگاه های انتظامی تذکر ارسال می شود.

  فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویر احمد ادامه داد: مالک خودرو باید پس از دریافت پیامک مراجعه کرده و در مرحله اول یک تعهد می دهد.

  انصاری اضافه کرد: در راستای بازگشایی مدارس طرحی را با کمک پلیس مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و پیشگیری و دیگر بخش های نیروی انتظامی در هنگام خروج و ورود نونهالان و دانش آموزان به مدارس با ایجاد گشت های سیار و ثابت اجرا می کنیم.

  وی گفت: این طرح در راستای حراست از نونهالان و دانش آموزان و جلوگیری از صدمه احتمالی به آنها اجرا می شود.

   

  برچسب‌ها: ، ، ، ،
  تبلیغات