پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۸ ب.ظ

بادواره ۲۱۰ شهید ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد+ تصاویر

 • یادواره 210 شهید ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده های شهدا در گچساران برگزارشد. به گزارش خبرنگار نصردنا سرتیپ امیر ابراهیم ...
 • یادواره ۲۱۰ شهید ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده های شهدا در گچساران برگزارشد.

  به گزارش خبرنگار نصردنا سرتیپ امیر ابراهیم گلفام در مراسم یادواره شهدای ارتش کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان گچساران افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنگ بسیار سنگینی به ایران اسلامی تحمیل شد.

  وی بیان کرد: در این جنگ ما از کمترین امکانات در مقابل نیروی تا دندان مسلح و به روز رژیم بعث عراق و همدستانش روبرو بودیم.

  جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: با این حال تمام مردم و نیروهای ارتش و سپاه همه با هم مقابل آنها ایستادگی کردند.

  گلفام عنوان کرد: ۱۲ لشکر زرهی و پیاده مکانیره رژیم بعث با تمامی امکانات با پشتواته ۳۷کشور و پول های کلان  به مرزهای کشورمان حمله کردندحتی ما سیم خاردار هم نداشتیم  اما ملت با جان و دل مقاومت کردند.

  وی گفت: فکر دشمنان این بود که ارتش چندماه بیشتر دوام نمی آورد و در خصوص نیروی هوایی معتقد بودند که پروازهای جنگنده ها بیشتر از دوماه طول نخواهد کشید.

  جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: اما جوانان ارتش تمامی هواپیماها را تا آخر جنگ حتی بدون همکاری دیگر کشور نگه داشتند.

  گلفام بیان کرد: در عملیات های مختلف دشمن را به عقب راندیم و دشمنان را به همت جوانان این کشور در تمام عرصه زمینی و دریایی و  هوایی شکست دادیم.

  وی افزود: امروز اقتدار و عزت و وضعیت با ثبات ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهدا است.

  جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: لحظه به لحظه دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشور بوده و به همین دلیل نیز این واقعه ماندگار شده است.

  گلفام اضافه کرد: دفاع مقدس باید مانند یک مکتب بماند و آن را به نسلهای جدید انتقال بدهیم.

  وی گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی داشته و امروز در تجهیزات نظامی به هیچ جایی وابسته نیستیم و همه اینها را مدیون خون شهدا و خانواده های آنان هستیم.

  جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: امروز دست برتر را در منطقه و فرا منطقه ای داریم و این همان فرهنگ مقاومت است.

  گلفام عنوان کرد: بهترین راهبرد برای مقابله و ایستادگی مقابل دشمن همین راهبرد مقاومتی است.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ملت ایران اسلامی فهیم و آگاه بوده و  هر گاه در مقابل دشمن خارجی قرار گیرد همه با وحدت و همدلی حرکت خواهند کرد.

  احد جمالی خاطر نشان کرد: انقلاب و دفاع مقدس ما جزء استثنای تاریخ است و امروز هم ملت ما فهیم و آگاه است و برمبنای وحدت حرکت می کنند.

  وی گفت: امروزه  درگام دوم انقلاب در مرحله بالندگی و فرهیختگی قرار داریم وخوشبختانه کشور ما  در تمام عرصه ها در دنیا جلو قرار دارد.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: به کوری چشم دشمنان در عرصه های مختلف حرف هایی در دنیا برای گفتن داریم در نانو،هوا و فضا و در صنایع دفاعی نیازی به دیگر کشورها نداریم.

  جمالی  اضافه کرد: دولت ها نماینده حاکمیت است و وحدت در کشور وجود دارد که باعث کوری چشم دشمنان ایران اسلامی شده است.

  فرماندار گچساران نیز در این مراسم تصریح کرد: گچساران ۳۵۳شهید والامقام دارد که از این تعداد ۶۸شهید از ارتش جمهوری اسلامی و هفت شهید انقلاب است.

  علی خوانپایه بیان کرد: ایران اسلامی سربلندی و اقتدار خود را از رشادت ها و جانفشانی های شهدا دارد.

  وی اضافه کرد: برگزاری یادواره ۲۱۰ شهید ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد یم فرصت خوب برای  یادآوری خاطرات ۸ سال دفاع مقدس است.

  یادواره ۲۱۰ شهید ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده های شهدا و مردم ولایت مدار در سالن اجتماعات آموزش و پرورش گچساران برگزارشد.

  برچسب‌ها: ، ، ، ،
  تبلیغات