شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۸ ق.ظ

یک کشته ۷ مصدوم در تصادف محور یاسوج به شیراز روستای گنجگون

 • سرپرست اورژانس استان از کشته و مصدوم شدن ۸ نفر در محور یاسوج به شیراز بعلت برخورد دو خودروی پژو پارس خبرداد. به گزارش نصردنا له نقل از روابط عمومی اورژانس استان محسن جلیل با بیان ...
 • سرپرست اورژانس استان از کشته و مصدوم شدن ۸ نفر در محور یاسوج به شیراز بعلت برخورد دو خودروی پژو پارس خبرداد.
  به گزارش نصردنا له نقل از روابط عمومی اورژانس استان محسن جلیل با بیان اینکه این تصادف در ساعت ۸ بامداد امروز سه شنبه ۲ مهر ماه ۹۸ به وقوع پیوست افزود: متاسفانه در این تصادف یک خانم جوان در محل صحنه جان باخت و ۷ نفر دیگر که وضعیت یک مصدوم بدخیم گزارش شد به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.
  سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این خبر عنوان کرد: در پی اعلام این خبر مبنی بر برخورد پژو پارس با پژو پارس در محور یاسوج به شیراز روستای گنجگون به مرکز دیسپچ یاسوج بلافاصله چهار آمبولانس از پایگاه‌های تنگ سرخ، دشت روم، سه و چهار شهری و خودروی فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند.
  جلیل با بیان اینکه برخورد دو خودرو به حدی بود که یک خانم در محل حادثه در دم جان باخته بود ادامه داد: یک مصدوم با کاهش هوشیاری پایین توسط تکنسین های اعزامی احیا و مابقی مصدومان بعد از اقدامات پزشکی لازم توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.
  وی تصریح کرد: علت تصادف توسط مسئولین ذیربط در حال بررسی است

  تبلیغات