شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۱:۳۲ ب.ظ

آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد برای سومین سال متوالی دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی شد

 • دستگاه‌های برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی با حضور اعضای شورای اداری و اصحاب رسانه معرفی و شرکت آب منطقه ای استان برای سومین سال متوالی در گروه شرکت ها، بیمه ها و ...
 • دستگاه‌های برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی با حضور اعضای شورای اداری و اصحاب رسانه معرفی و شرکت آب منطقه ای استان برای سومین سال متوالی در گروه شرکت ها، بیمه ها و بانک ها به عنوان دستگاه برتر انتخاب شد.

  به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، احمد عباسیان رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت گفت: در سال جاری ۷۶ دستگاه اجرایی در ۵ گروه زیربنایی و تولیدی، دستگاه علمی -فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و قضایی، شرکت‌ها، بیمه‌ها و بانک‌ها و دستگاه‌های حمایتی، سلامت و بهداشت تقسیم شدند ، که شرکت آب منطقه ای استان در بین شرکت ها، بیمه ها و بانک ها حائز رتبه برتر شد .
  وی در ادامه یادآور شد : این شرکت در بین ۷۶ دستگاه اجرایی استان موفق به اخذ کامل امتیاز شاخص‌های اختصاصی شد که این موفقیت مرهون تلاش همه همکاران بالاخص مدیر عامل و هیئت مدیره می باشد.
  در ادامه این مراسم لوح تقدیری با امضاء استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اهداء شد.

  در این لوح آمده است :
  جناب آقای مهندس علی داودی مهر
  مدیر عامل محترم شرکت سهامی آب منطقه ای استان
  با سلام و احترام
  ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی به طور دقیق و مستمر ضمن بهبود عملکرد، موجب پاسخگویی و ارتقاء اعتماد عمومی به عملکرد آنها خواهد شد، به همین منظور عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاههای اجرایی استان در دو بُعد شاخص های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفت و بر اساس نتایج مربوطه ستاد جشنواره شهید رجایی استان آن دستگاه را به عنوان دستگاه برتر استان در گروه شرکت ها ، بانک ها و بیمه ها برگزید. بدینوسیله از تلاش های ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی، مدیران، کارشناسان و کارکنان آن دستگاه در کسب این موفقیت تشکر و قدردانی می نماییم. امید است با استعانت از ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج ) با استمرار تلاش ها شاهد توفیقات روز افزون آن دستگاه در انجام بهتر وظایف و ماموریت های محوله باشیم.

   

  تبلیغات