شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۶ ب.ظ

۸۴۸ کلاس درس اماده پذیرایی از دانش آموزان گچساران

 •   مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: 848 کلاس درس دانش آموزان گچساران را در سال تحصیلی جدید پوشش می دهند. به گزارش نصردنا " ایوب مقیمی " در جلسه شورای اداری گچساران افزود:  در سال تحصیلی ...
 •  

  مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: ۸۴۸ کلاس درس دانش آموزان گچساران را در سال تحصیلی جدید پوشش می دهند.

  به گزارش نصردنا ” ایوب مقیمی ” در جلسه شورای اداری گچساران افزود:  در سال تحصیلی جدید ۲۳ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در مدارس گچساران به فرا گیری علم می پردازند.

  وی بیان کرد: ۲۳۹ مدرسه شهری و روستایی و غیر دولتی در غالب ۸۴۸ کلاس درس دانش آموزان گچساران را در سال تحصیلی جدید پوشش می دهند.

  مدیر آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: از این تعداد بالغ بر ۹۵ مدرسه دولیت، ۵۳ مدرسه غیر دولتی و ۹۱ مدرسه روستایی است.

  مقیمی عنوان کرد: یکهزار و ۶۰۰ معلم در علم آموزی به دانش آموزان گچساران تلاش می کنند که از این تعداد ۵۵۰ معلم در مقطعه ابتدایی، ۴۲۳ معلم در متوسطه اول و ۳۵۰ نفر در متوسطه دوم، ۶۰ نفر در مدارس استثنایی و ۱۸۲ معلم نیز در رشته های فنی فعالیت خواهند کرد.

  وی گفت: در ۳۱ شهریورماه در مدرسه آسیه ساعت ۸ صبح زنگ شکوفه ها و در دبیرستان شهید جهان آراء ۱۰ صبح زنگ دفاع مقدس و در مدرسه سماء نیز زنگ غنچه ها نواخته خواهد شد.

  مدیر آموزش و پرورش گچساران اضافه کرد: زنگ بازگشایی مدارس این شهرستان به صورت نمادین در روز ۱ مهرماه در مدرسه دولتی زینب این شهرستان نواخته می شود.

   

  برچسب‌ها: ، ، ، ، ،
  تبلیغات