شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۸ ب.ظ

افتتاح سالن چند منظوره ورزشی اسلام آباد لیشتر گچساران / چمن مصنوعی خان احمد باشت به بهره برداری رسید

 •   مدیر کل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته دولت 17 پروژه ورزشی در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد و 100 میلیون تومان به بهره ...
 •  

  مدیر کل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته دولت ۱۷ پروژه ورزشی در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

  به گزارش نصردنا سید محمد تقی علوی در آئین افتتاح سالن چند منظوره ورزشی اسلام آباد لیشتر گچساران افزود:  در هفته دولت طرح های ورزشی در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.

  وی بیان کرد: به مناسبت هفته دولت ۱۷ پروژه ورزشی در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

  مدیر کل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سالن چند منظوره ورزشی اسلام آباد لیشتر گچساران با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از محل هدایای وزارت نفت به بهره برداری رسید.

  علوی عنوان کرد: این پروژه با ۱۳۰۰ متر مربع دارای ۱ سالن ورزشی چند منظورهف قسمت اداری و ۱ سالن تنیس روی میز است.

  وی گفت: این طرح دردهه فجر سال ۹۶ آغاز و امسال در هفته دولت به بهره برداری رسید.

  مدیر کل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: چمن مصنوعی خان احمد باشت نیز با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع شامل چمن مصنوعی و رختکن و سرویس بهداشتی به مناسبت هفته دولت در باشت به بهره برداری رسید.

  علوی بیان کرد: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات استانی و ۲۷ صدم درصد بوده که عملیات اجرایی آن در در سال ۹۷ اغاز شده بود.

   

   

   

  برچسب‌ها: ، ، ، ،
  تبلیغات