شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۲:۲۹ ب.ظ

۴ طرح کشاورزی با۲۲۴ میلیارد ریال در باشت بهره برداری می شود

 • مدیر جهاد کشاورزی باشت گفت: چهار طرح کشاورزی با بیش از ۲۲۴ میلیاردو ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار در هفته دولت امسال در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید. جواد شمشیری در گفت و گو با ...
 • مدیر جهاد کشاورزی باشت گفت: چهار طرح کشاورزی با بیش از ۲۲۴ میلیاردو ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار در هفته دولت امسال در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
  جواد شمشیری در گفت و گو با نصردنا افزود: این طرح ها شامل آبیاری قطره ای باغ های چالموره و چاه تلخ، خانه ترویج جهاد کشاورزی بوستان، خرید و توسعه ای دام و کارگاه قارج دکمه ای است.
  وی بیان کرد: ۳۰۰ هکتار از باغ های این شهرستان به آبیاری قطره ای مجهز شده که در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.
  مدیر جهاد کشاورزی باشت اظهار داشت: عملیات اجرایی آبیاری قطره ای این باغ ها در سال ۹۵ در منطقه چاه تلخ و چالموره اغاز شد.
  شمشیری بیان کرد: میزان اعتبار هزینه شده برای این طرح ۱۵۰ میلیارد ریال است.
  وی گفت: این طرح اقتصادی زمینه اشتغال پایدار ۱۵۰ نفر را در این مناطق ایجاد کرد.
  مدیر جهاذ کشاورزی باشت با اشاره به اینکه ۷۰ میلیارد ریال برای خرید توسعه ای دام نیز به متقاضیان پرداخت شده خاطر نشان کرد: این میزان اعتبار برای اشتغالزایی ۹۶ نفر پرداخت شد که در هفته دولت این طرح اقتصادی به بهره برداری خواهد رسید.
  شمشیری ابراز کرد: همچنین در هفته دولت امسال کارگاه قارچ دکمه ای با اعتباری بیش از سه میلیاردو ۲۰۰ میلیون ریال با اشتغالزایی چهارنفر به بهره برداری خواهد رسید.
  وی تصریح کرد: خانه ترویج جهاد کشاورزی بوستان با اعتباری بیش از ۹۰۰ میلیون ریال و اشتغالزایی هشت نفر به بهره برداری خواهد رسید.

  برچسب‌ها: ، ، ، ،
  تبلیغات