شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۷ ب.ظ

کمیته مسابقات هیات فوتبال گچساران تحمل نقد منصفانه را نداشت/اقدام ناعادلانه هیات فوتبال گچساران

 • گویا هیات نو پا وبی تجربه نه توان مدیریت دارند و نه تاب نقد و انتقاد و راهی جز توهین به خبرنگار نفتا نیوز و حذف منتقدین خود را در دستور کار گرفته اند . ابه ...
 • گویا هیات نو پا وبی تجربه نه توان مدیریت دارند و نه تاب نقد و انتقاد و راهی جز توهین به خبرنگار نفتا نیوز و حذف منتقدین خود را در دستور کار گرفته اند .
  ابه گزارش نصردنا سماعیل ولایت که تا پیش از این بعنوان سرپرست باشگاه ماهان گچساران و ایران مهر فعالیت داشت پس از چندین نقد سازنده و در گروه اطلاع رسانی هیات فوتبال که در جهت اعلام برنامه هایشان ساخته بودند و در این گروه مربیان و سرپرست باشگاههای مختلف شهرستان نیز حضور دارند تاب و تحمل منتقد را برنتافتند و اقدام به حذف منتقد نمودند و این اقدام بسیار زشت توسط کمیته مسابقات هیات فوتبال گچساران صورت گرفت.
  جناب آقای آموزگار و افشاریان این اقدام توهین آمیز هیات فوتبال گچساران در حذف منتقد دیگر ایجاد شائبه نبوده و به طور حتم و یقین تخلفات در وسعت بیشتر در حال شکل گیری است که دست به چنین پاسخهایی زده اید .
  البته پیش از این هیات فوتبال گچساران با سیاستهای حذف مخالفین در داوری و کنار گذاشتن داورانی چون مهدی محمد پور و امید چراغی نوع نگاه و شیوه کاریشان را به همه نشان داده بودند ولی تا این حد که با خبرنگاران رسمی بخاطر نقد کردن برخورد توهین آمیز کنند بصورت علنی و با مدرک و مستند رفتار نکرده بودند.
  حیف و هزاران حیف که سکان هیات فوتبال دست فردی افتاده که تمام اقداماتشان حذف منتقد یا اقدامات سیاسی بوده.؛ متاسفانه در هیت فوتبال گچساران دیگر از آن اقتدار حاج عبدالکریم قاضیفر خبری نیست .
  حذف دکتر قاضیفر و مسعود شمس را در معرفی ننمودنشان به هیات استان و مسابقات لیگ آزادگان بعنوان ناظر بازی را از اقدامات خوب و قابل ستایش جناب آقای آموزگار باید قلمداد نمود .
  یعنی نام دکتر قاضیفر و مسعود شمس اینقدر آزارتان میداد که حذف همشهری خود را به خوشنودی مخالفانشان ترجیح دادید؟؟؟
  آیا هیچ فکر کرده ای آینده گان در خصوصتان چه خواهند گفت ؟؟؟
  آیا حذف منتقد و مخالف را بعنوان راهی در جهت حفظ بقاء خود در دستور کار دارید ؟؟؟
  این گونه تفکرات پوچ و پوشالی مربوط به دنیای انسانیت نیست و یقینا شکارچیانی کارآزموده تر نیز در کمین نشسته اند .

  تبلیغات