شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سیاسی

پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ | ۲۱:۳۳ ب.ظ

مشکلات اعضای تیم استعدادهای برتر هاکی استان در تلخاب شیرین مرتفع می شود

 •   رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست تیم ملی هاکی بانوان بزرگسال کشور گفت: مشکلات اعضای تیم  استعدادهای برتر تیم هاکی زیر 15 سال ساکن تلخاب شیرین گچساران مرتفع می شود. به گزارش خبرنگار نصردنا شهلا ...
 •  

  رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست تیم ملی هاکی بانوان بزرگسال کشور گفت: مشکلات اعضای تیم  استعدادهای برتر تیم هاکی زیر ۱۵ سال ساکن تلخاب شیرین گچساران مرتفع می شود.

  به گزارش خبرنگار نصردنا شهلا گشتاسبی در دیدار با اعضای تیم هاکی مستعدین المپیاد استعدادهای برتر کشور زیر ۱۵ سال در تلخاب شیرین گچساران افزود:  با تلاش بازیکنان تیم هاکی کهگیلویه و بویراحمد توانستیم رکورد چندین ساله را شکسته وبه جایگاهی  که حق کهگیلویه و بویراحمد در این رشته ورزشی بود دست پیدا کنیم.

  وی بیان کرد: با توجه به این استعدادهای ورزشی در رشته هاکی و وجود پتانسیل های خوب این استان می تواند بیشتر در میادین ورزش کشور مطرح شود.

  رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست تیم ملی هاکی بانوان بزرگسال کشورتصریح کرد: در همین راستا خانم سهیلا قرقانی از گچساران و آقای حسین پور از مرکز استان در کلاس بین الملی هاکی چمنی شرکت کردند.

  وی گفت: با توجه به اینکه هزینه ورودی این کلاس ها زیاد بود من آن را پرداخت کردم و در راستای هزینه خورد و خوراک نیز رایزنی های لازم انجام شده که هیئت ان را پرداخت کند.

  گشتاسبی عنوان کرد: در حال حاضرنیز خانم ها منا قرقانی، سانیا فلاحی نیا، زهرا بیعتی اصل و زینب یوسفی ورزشکارانی هستند که به اردوی تیم ملی هاکی دختران کشور دعوت شدند که باید تست آکادمیک نیز انجام دهند.

  وی گفت: در همین راستا نیز با حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان برای آنها با مربی بدنساز بین المللی قرار بسته شده و استخر نیز به صورت رایگان برای آنها فراهم شده است.

  رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست تیم ملی هاکی بانوان بزرگسال کشورخاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده برای آمادگی هرچه بیشتر این تعداد ورزشکار یک هفته در میان ۳ روز در هفته این ورزشکاران جهت تمرین های آکادمیک و علمی به مرکز استان خواهند آماد.

  گشتاسبی بیان کرد: بعد از اردوی مسابقات آسیایی نیز با هماهنگی های انجام شده مربی تیم ملی هاکی آقای یوسفی و خانم عبدی به مدت ۲ هفته در کهگیلویه و بویراحمد جهت تمرین تیم هاکی کهگیلویه و بویراحمد مستقر خواهند شد.

  وی افزود: با توجه به حمایت های بسیار خوب نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان استان تمام تلاش های خود را جهت معرفی استعدادهای مستعد هاکی به جامعه ورزش کشور خواهم کرد.

  رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست تیم ملی هاکی بانوان بزرگسال کشورادامه داد: تا کنون با توجه به این حمایت ها توانستیم ۴ سال اول را با موفقیت های خوب در رشته هاکی طی کرده و برای ۴ سال دوم نیز برنامه های بسیاری را پیش بینی کنیم.

  گشتاسبی اضافه کرد: تیم هاکی مستعدین المپیاد استعدادهای برتر کشور زیر ۱۵ سال با ۱۲ نفر عضو و دو نفر کادر مربی و سرپرست توانستند در اولین بازی خود در مسابقات المپیاد کشوری مقام نایب قهرمانی را کسب کنند.

  وی گفت: این مسابقات در آذرماه سال ۹۷ در یاسوج با حضور ۱۲ تیم برگزارشد.

  رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست تیم ملی هاکی بانوان بزرگسال کشور تصریح کرد: از این تیم ۲ نفر از گچساران و ۱ نفر نیز از یاسوج و مابقی نیز از روستای تلخاب شیرین گچساران هستند.

  گشتاسبی عنوان کرد: بچه های عضو تیم هاکی که ساکن تلخاب شیرین هستند مشکلات ایاب و ذهاب و نبود سالن را داشتند.

  وی افزود: در همین راستا خانم محمودی نماینده تام الاختیار من درپیگیری مسائل و مرتفع کردن مشکلات این استعدادهای برتر تیم هاکی زیر ۱۵ سال در تلخاب شیرین است.

  رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست تیم ملی هاکی بانوان بزرگسال کشور خاطر نشان کرد: هر کسی بخواهد هاکی را فرا گیرد از او استقبال خواهیم کرد و برای این هیئت هیچ فرقی بین ورزشکاران این استان درشهرستانهای دیگر نخواهد بود.

  گشتاسبی بیان کرد: در همین راستا اعضای هیئت رئیسه هاکی کهگیلویه و بویراحمد با اعضای تیم مستعدین هاکی در تلخاب شیرین از نزدیک دیدار کردند.

  وی اضافه کرد: با تمام قدرت از این استعدادهای هاکی در کهگیلویه و بویراحمد حمایت کرده و برای پیشرفت و معرفی آنها به جامعه ورزشی کشور تلاش کرده و در این راه از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد تا بتوانیم این تیم و دیگر استعدادها را به اوج برسانیم.

  رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست تیم ملی هاکی بانوان بزرگسال کشورادامه داد: در آنیده نزدیک نیز با توجه به جلسه فدراسیون هاکی یک بانک اطلاعات جهانی این رشته در سطح جهان جهت ثبت جهانی هاکی راه اندازی و اطلاعات چهره های برتر این رشته نیز در آن ثبت خواهد شد.

  گشتاسبی اضافه کرد: در حال حاضر ۳ هزار نفر در رشته هاکی بانوان و آقایان فعالیت دارند و ۴۲ خانم به صورت حرفه ای  و ۴۵ نفر آقا در تیم بزرگسال و ۴۴ نوجوان نیز به تیم ملی دعوت شدند.

  در این دیدارهدایای وزیر ورزش با پیگیری نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به بازیکنان تیم هاکی مستعدین المپیاد استعدادهای برتر کشور زیر ۱۵ سال در تلخاب شیرین توسط رئیس هیئت هاکی کهگیلویه و بویراحمدو هیئت همراه اهداء شد.

  تبلیغات