یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۰:۵۱ ب.ظ

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویر احمد در پیامی سوم خردادماه را تبریک‌گفت

 • سوم خرداد یادآور رشادت‌ رزمندگانی بود که تجلی قدرت الهی را به خوبی در وجودشان احساس می کردند. به گزارش نصردنا مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویر احمد در پیامی سوم خردادماه ، روز ...
 • سوم خرداد یادآور رشادت‌ رزمندگانی بود که تجلی قدرت الهی را به خوبی در وجودشان احساس می کردند.

  به گزارش نصردنا مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویر احمد در پیامی سوم خردادماه


  ، روز مقاومت، ایثار و پیروزی و سالروز آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس را تبریک گفت.
  مهندس علی داودی مهر در این پیام خاطر نشان کرد: سوم خرداد؛ سالروز حماسه رزمندگان ولایتمداری بود که با دفاع از اصول و ارزش های اسلامی به دشمنان مستکبر ایران اسلامی فهماندند که برای همیشه فکر تهاجم و تعرض به این مرز و بوم را از ذهن خود بیرون کنند؛ چرا که این روز یادآور رشادت‌ عزیزانی بود که تجلی قدرت الهی را به خوبی در وجودشان احساس می کردند.

  وی افزود: رزمندگان جان بر کف جمهوری اسلامی ایران با کمترین امکانات و تجهیزات نظامی توانستند به لطف خداوند منان و تبعیت از فرامین امام راحل،شهر خرمشهر را پس از دو سال در جنگی که به اذعان جامعه جهانی نابرابر و تحمیلی بود،آزاد کنند.

  مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان تصریح کرد: جنگی که برای همیشه در تاریخ ایران و جهان ثبت شد و دشمنان اسلام و انقلاب با وجود حمایت های همه جانبه دول استکباری از جمله آمریکا و اسرائیل غاصب نتوانستند ذره ای از خاک ایران عزیزمان را تصرف کنند.
  وی در پایان، گفت: اینجانب سالروز حماسه شکوهمند آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را خدمت همه هم استانی های عزیزمان تبریک عرض می‌کنم.

  تبلیغات