یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۹ ب.ظ

با همه توان پشت مدیری که با تخلفات مقابله کند، می ایستم

 •   استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همه توان پشت مدیری که با تخلفات و بی قانونی مقابله کند، می ایستم. به گزارش  نصردنا علی محمد احمدی در شورای فنی استان افزود: این شورا و کمیته های ...
 •  

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همه توان پشت مدیری که با تخلفات و بی قانونی مقابله کند، می ایستم.

  به گزارش  نصردنا علی محمد احمدی در شورای فنی استان افزود: این شورا و کمیته های آن با افزایش نظارت دقیق در برابر همه تخلفات، کم کاری ها، تولید محصولات بی کیفیت و غیراستاندارد با جدیت مقابله و ایستادگی کنند .

  وی با بیان اینکه، جلسات شورای فنی وهمه تصمیمات و مصوبات آن بسیار مهم است، اظهارکرد: در سیل اخیر سال جاری دیدیم که به دلیل بی توجهی ها و کم کاری ها در گذشته، یک سیلاب که برای ما رحمت است چه آسیب های جدی و خسارات بالایی را وارد آورد و مشکلات متعددی را گریبانگیر مردم کرد .

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اگر به طور اصولی در برنامه ها، تصمیمات، نظارت ها و مصوبات شورای فنی دقت لازم انجام و عملی می شد و استانداردها لازم رعایت و به کیفیت کارها توجه جدی می شد، به ابنیه ها، راه ها، ساختمان ها و تاسیسات در سیل این همه خسارت وارد نمی شد .

  احمدی تصریح کرد: اگر به موضوع راه های مواصلاتی و رعایت استاندارد در احداث آنها و نظارت ها بر اجرا و دقت در انتخاب مشاور و پیمانکار به خوبی توجه می شد، مسیرهای مهمی مانند جاده “بابامیدان – گچساران” که اندکی از احداث آنها نه گذشته است، دچار خرابی و فرسایش نمی شد .

  وی با بیان اینکه، هرگونه کم کاری، بی نظمی، بی دقتی، کم توجهی در کار هر مدیر، مسئول ویا دستگاه اجرایی کم فروشی است و پایمال کردن بیت المال و حق الناس است، ادامه داد: از همه مدیران می خواهم به موقع و با آمادگی کامل و ارائه پیشنهادات سازنده در جلسات حضور یابند .

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد به حفاظت تمام عیار از محیط زیست، منابع طبیعی، حریم رودخانه ها و جادها تاکید و بیان کرد: با همه توان پشت هر مدیری می ایستم و از آن حمایت می کنم که با هرگونه تخلف و بی قانونی مقابله کند .

  احمدی عنوان کرد: آب منطقه ای استان در بحث منابع آبی و حریم رودخانه ها با جدیت و دقت عمل کند و هرکس که به خواهد به این حریم تجاوز کند با تمام توان اقدام و مقابله نماید .

  وی، همچنین به اجرای کامل دستورالعمل صرفه جویی در مصرف انرژی از سوی دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد.

  تبلیغات