دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
سیاسی

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۷ ب.ظ

برای توسعه و اعتلای ورزش از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهم کرد

 •   نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: از زحمات و کسب عناوین قهرمانی در رده های سنی مختلف به ویژه مقام سوم لیگ برتر کشور توسط تیم هندبال فرازبام ...
 •  

  نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: از زحمات و کسب عناوین قهرمانی در رده های سنی مختلف به ویژه مقام سوم لیگ برتر کشور توسط تیم هندبال فرازبام و همچنین کسب افتخارات توسط سایر باشگاه ها قدردانی می نمایم .

  به گزارش نفتانیوز عدل هاشمی پور در جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) که به میزبانی باشگاه هندبال فرازبام خائیز دهدشت انجام شد، افزود: انتظار دارم مسئولان استانی نسبت به تأمین زیرساخت های ورزشی بانوان توجه جدی داشته باشند .

  وی با اشاره به اینکه طی سالهای اخیر در حوزه ورزش شاهد رشد و توسعه استعدادهای خوبی بوده ایم اظهارکرد: برای توسعه ورزش، کمک به ورزشکاران، هیئت های ورزشی، و تأمین تجهیزات ورزشی اقدامات بسیار خوبی انجام شده و نیاز است این استعدادها برای توسعه و پیشرفت استان بیشتر حمایت شوند .

  هاشمی پور با بیان اینکه احداث ۲۲ چمن مصنوعی و نیز سالن های چند منظوره در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در حال اجراست عنواک کرد: تعدادی از این طرح ها افتتاح و تعدادی نیز در دست اجرا است که به زودی به بهره برداری می رسند .

  نایب رئیس کمیسیون انرژی اجرایی شدن اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش را ضروری دانست و تصریح کرد: بر اساس این قانون نیاز است مکانهای ورزشی در اختیار هیئت ها و باشگاه های ورزشی فعال قرار گیرند و در این زمینه آماده هرگونه همکاری و رایزنی با وزیر ورزش و جوانان هستم. هاشمی پور تکمیل پروژه های نیمه تمام را ضروری دانست و اظهارکرد: انتظار دارم تسریع در روند اجرایی پروژه های ورزشی نیمه تمام به صورت جدی در دستور کار باشد .

  وی خطاب به مجموعه باشگاه هندبال فرازبام گفت: به وضعیت موجود قانع نباشید، خدای ناکرده دچار غرور نشوید و برای کسب عناوین برتر، کوشا و جدی باشید .

  نماینده کهگیلویه در پایان این برنامه با اهداء لوح سپاس از زحمات مهندس مجید پارسایی مدیرعامل فرازبام خائیز دهدشت قدردانی کرد

  تبلیغات