یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۵ ب.ظ

پس از بررسی و مطالعات ،انتقال خط صادرات نفت تلمبخانه گوره به جاسک عملیاتی خواهد شد

 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران پس از بررسی و مطالعات ،انتقال خط صادرات نفت تلمبخانه گوره به جاسک عملیاتی خواهد شد. به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت ...
 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران پس از بررسی و مطالعات ،انتقال خط صادرات نفت تلمبخانه گوره به جاسک عملیاتی خواهد شد.

  به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دکتر فرخ علیخانی مدیر تولید شرکت ملی نفت ایران و دکتر رضا دهقانی مدیر توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت مهندسی و توسعه نفت ( متن) و همچنین مدیرعامل و مدیران و روسای عملیاتی و فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تلمبخانه گوره A,B,C بازدید و پروژه انتقال نفت گوره به پایانه های نفتی بندر جاسک کلید خورد.
  در این بازدید کار بررسی و مطالعات جهت عملیاتی کردن انتقال نفت فوق سنگین گوره به بندر جاسک ، بازدید از پروژه مخازن در حال ساخت گوره و درپایان تلمبخانه گوره C به طور آزمایشی پیش راه اندازی شد
  در جریان این بازدید مهندس هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با ارائه گزارشی معاونین شرکت ملی نفت ایران را در جریان روند آخرین جزئیات فعالیت این تلمبخانه قرار داد.
  صیدالی بااشاره به نقش مهم تلمبخانه گوره به عنوان نقطه حیاتی و اقتصادی کشور نگاه ویژه مسئولین را خواستار شد
  صیدالی اظهار امیدواری کرد: انشالله با تلاش دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی و به همت فرزندان نفت ایران زمین تحریمهای نفتی بی اثر خواهد شد.

  تبلیغات