یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۷ ب.ظ

دوباب مدرسه با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در گچساران کلنگ زنی شد/ همایش استانی بزرگداشت مقام معلم در گچساران برگزارشد+تصاویر

 •   سرپرست آموزش و پرورش گچساران گفت: دو باب مدرسه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال در محله سادات این شهرستان کلنگ زنی شد. به گزارش نصردنا محمد شهبازی در آئین تجلیل از معلمان برتر استانی ...
 •  

  سرپرست آموزش و پرورش گچساران گفت: دو باب مدرسه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در محله سادات این شهرستان کلنگ زنی شد.

  به گزارش نصردنا محمد شهبازی در آئین تجلیل از معلمان برتر استانی و کشوری گچساران افزود: معلمان چراغ افروز راه علم و دانش در جامعه هستند که می توانند درپرورش نسل پویای یک جامعه نقش مهمی را ایفا کنند.

  وی بیان کرد: در ۶ ماهه گذشته سال تحصیلی بیش از ۹۰ درصد از مدارس روستایی شهرستان گچساران از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت و مشکلات آنها در حد توان مرتفع شد.

  سرپرست آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: ۱۰۰ درصد از مدارس بالای ۵۰ دانش آموزی این شهرستان حداقل یک کلاس آنها هوشمند سازی شده است.

  شهبازی عنوان کرد: با تلاش نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بیش از ۱۵۰ کولر دو گانه در اختیار آموزش و پرورش گچساران قرار گرفته است.

  وی گفت: این تعداد کولر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خریداری شده و در بین مدارس گچساران و به خصوص مدارس محروم توزیع خواهد شد.

  سرپرست آموزش و پرورش گچساران خاطر نشان کرد: دو باب مدرسه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در محله سادات این شهرستان کلنگ زنی شد.

  شهبازی بیان کرد: بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال جهت تکمیل مدرسه مطهری، ۳ میلیارد ریال به مدرسه روستای آبکل و ۱۰ میلیارد ریال نیز به مدرسه ۱۰۸ دستگاه گچساران اختصاص داده شده است.

  وی افزود: امید می رود تا به زودی مشکل کم بودن ولتاژ برق مدارس این شهرستان نیز مرتفع شود.

  سرپرست آموزش و پرورش گچساران اضافه کرد: تا مهر ماه سال تحصیلی جدید نیز دیوار مدرسه نیایش که ریزش کرده بود تعمیر خواهد شد.

  شهبازی ادامه داد: در این آئین از ۳۰۰ معلم گچسارانی که توانستند درمسابقات علمی، فرهنگی و ورزشی رتبه های کشوری و استانی را به دست آوردند و ۲۰ خانواده شهید فرهنگی، ۱۰ خانواده آزاده و جانباز و ۲۰ نفر معلم برتر استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

   

  فرهنگسرای مدرن با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در گچساران کلنگ زنی می شود

  به گزارش نصردنا غلامرضا تاجگردون در آئین تجلیل از معلمان برتر استانی و کشوری گچساران افزود:  معلمان با عشق و علاقه خود به رسالتشان مانند یک چراغ فروزان در جامعه می درخشند.

  وی بیان کرد: نقش معلم در جامعه نقش انبيا بوده و انبيا هم معلم بشریت هستند.

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معلمان درپرورش نسل های آینده که یک امر مهم است نقش به سزایی را ایفا می کنند.

  تاجگردون عنوان کرد: دانش و علم از نیازهای مهم و اساسی جامعه است و این خود رسالت معلمان را مهم تر می کند.

  وی گفت: در حال حاضر فضای زیر ساختی خوبی در شهرستان گچساران در حال شکل گیری است.

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر شنان کرد: سالن فرهنگی، ورزشی و آموزشی آموزش و پرورش گچساران در جنوب کشور کم نظیر است.

  تاجگردون بیان کرد: به زودی فرهنگسرای مدرن با شکلی نو با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در محله سادات گچساران کلنگ زنی می شود.

  وی افزود: حدود ۱۳ میلیارد تومان سخت افزار شیک با کاربردی خوب در اختیار آموزش و پرورش گچساران است که حال باید به دنبال نرم افزارهای خوب رفت.

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: تا آنجا که بتوانم تلاش خواهم کرد تا آنچیز که شایسته مردم گچساران و باشت است را انجام دهم.

  تبلیغات