یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۲۲ ب.ظ

۱۰۰ درصد اعتبارات عمرانی گچساران تخصیص یافت

 •     فرماندار گچساران گفت: 100 درصد اعتبارات عمرانی این شهرستان تخصیص یافته و انتظار می رود تا پایان تیرماه 1398 نیز دستگاه های اجرایی شهرستان نسبت به جذب اعتبارات خود اقدام کنند. به گزارش نصردنا علی خوان ...
 •  

   

  فرماندار گچساران گفت: ۱۰۰ درصد اعتبارات عمرانی این شهرستان تخصیص یافته و انتظار می رود تا پایان تیرماه ۱۳۹۸ نیز دستگاه های اجرایی شهرستان نسبت به جذب اعتبارات خود اقدام کنند.

  به گزارش نصردنا علی خوان پایه روز پنجشنبه در نشست شورای اداری گچساران اظهار داشت: دولت با وجود مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها خدمات شایسته ای در زمینه های مختلف از جمله راه، بهداشت و اشتغال روستایی در این شهرستان ارائه داده است.

  وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی طرح‌ های عمرانی در حال اجرای این شهرستان رضایت بخش است، افزود: تکمیل و افتتاح طرح‌ های نیمه تمام جزو اولویت های مهم کاری مدیران اجرایی شهرستان در سال ۱۳۹۸ است.

  فرماندار گچساران بیان کرد: با وجود شرایط نامناسب اقتصادی کشور در سال مالی ۱۳۹۸ – ۱۳۹۷ بیش از یک هزار و ۷۷۵ میلیارد ریال از محل ۲ درصد نفت، استانی، توازن، حوادث و مالیات بر ارزش افزوده به طرح های عمرانی این شهرستان اختصاص داده شد.

  وی ابراز داشت: رعایت کیفیت در اجرای طرح های عمرانی گچساران مورد توجه جدی متولیان امر در این شهرستان قرار گیرد.

  فرماندار گچساران گفت: در صورت مشاهده هرگونه بی کیفیتی در اجرای طرح های عمرانی شهرستان گچساران باید مدیران اجرایی، ناظران و پیمانکاران پاسخگو باشند.

  خوان پایه اظهار داشت: ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار عوارض آلایندگی و ارزش افزوده به شهرداری دوگنبدان در سال مالی ۱۳۹۸ – ۱۳۹۷ اختصاص یافت.

  وی افزود: در این مدت بیش از ۶ هزار تن قیر به ارزش ۲۲۰ میلیارد ریال به همت نماینده مردم گچساران و باشت برای آسفالت معابر شهری شهرستان گچساران در نظر گرفته شد.

  فرماندار گچساران بیان کرد: مهمترین اولویت کاری امسال مدیران اجرایی و نهادهای دولتی این شهرستان تکمیل و افتتاح طرح های عمرانی نیمه تمام خواهد بود.

  وی ابراز داشت: برخی مدیران اجرایی گچساران در زمینه جذب اعتبارات همکاری لازم را با فرمانداری این شهرستان انجام نمی دهند.

  خوان پایه گفت: امسال نسبت به بودجه اختصاص یافته به گچساران برنامه ریزی های لازم انجام شده و اعتبارات به طور کلی بین طرح های عمرانی این شهرستان توزیع می شود.

  وی اضافه کرد: جلساتی که تشکیل می شود به صورت نمادین نیست بلکه باید دستگاه های شرکت کننده به مصوبات آن عمل کنند.

   

  تبلیغات