پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۴ ب.ظ

بیش از ۴۰ سایت تلفن همراه و اینترنت پر سرعت در کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد

 •   مدیر عامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته بیش از 40 سایت تلفن همراه  و اینترنت پر سرعت را در برخی از نقاط روستایی و شهری استان نصب و راه اندازی شده ...
 •  

  مدیر عامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته بیش از ۴۰ سایت تلفن همراه  و اینترنت پر سرعت را در برخی از نقاط روستایی و شهری استان نصب و راه اندازی شده است.

  ” سید عبدالحسین افتخاری ” در گفت و گو با نصردنا افزود: بعد از تهراناستان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مصرف اینترنت تلفن همراه رتبه سوم را در اختیار دارد.

  وی بیان کرد: در سال گذشته شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد به تمام تعهدات خود عمل کرده است.

  مدیر عامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۴۰ سایت تلفن همراه  و اینترنت پر سرعت را در برخی از نقاط روستایی و شهری استان نصب و راه اندازی شده است.

  افتخاری عنوان کرد: بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در سال گذشته در زمینه توسعه سیستم انتقال، تجهیزات، دیتا و اینترنت پر سرعت در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شده است.

  وی گفت: اغلب نقاط  دارای ازدحام جمعیت اعم از مناطق گردشگری و زیارتی اغلب از تجهیزات اینترنت پر سرعت بهره مند هستند.

  مدیر عامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: حواشی شهرها و بخش زیادی از روستاهای این استان از سایت های مخابراتی اینترنت را دریافت می کنند.

  افتخاری بیان کرد: وزیر ارتباطات موضوعی را تحت عنوان خدمات اجباری دولت به مناطق کمتر توسعه یافته ( USO ) دنبال می کند که در همین راستا اقدامات در حال انجام است.

  وی افزود: امید می رود با توجه به این مقوله  در آینده نه چندان دور اغلب روستاهای استان از اینترنت برخوردار شوند.

  مدیر کل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: ۶۶ روستا در کهگیلویه و بویراحمد دارای شبکه کابل و اینترنت پر سرعت خانگی هستند.

   

   

  تبلیغات