دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۶ ب.ظ

اسکان بیش از ۱۶هزار نفر گردشگر در مدارس گچساران

 • ا سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: از روز بیست و هشتم اسفند ماه سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی بالغ بر 16هزار و799 گردشگر در مدارس این شهرستان اسکان داده شدند. به گزارش نصردنا محمد ...
 • ا

  سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: از روز بیست و هشتم اسفند ماه سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی بالغ بر ۱۶هزار و۷۹۹ گردشگر در مدارس این شهرستان اسکان داده شدند.

  به گزارش نصردنا محمد شهبازی در جمع خبرنگاران افزود: اسکان فرهنگیان از ۲۸ اسفند ماه تا پایان تعطیلات  نوروزی درفروردین ۱۳۹۸در مدارس و کلاس های درس شهرستان گچساران انجام شد.

  وی بیان کرد: از روز بیست و هشتم اسفند ماه سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی بالغ بر ۱۶هزار و۷۹۹ گردشگر در مدارس گچساران اسکان داده شدند.

  سرپرست آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: ۱۲هزار و ۸۹۰ نفر از خانواده های آموزش و پرورشی و سه هزار و ۹۸۰ نفر از سایر گردشگران در مدارس گچساران اسکان داده شدند.

  شهبازی عنتوان کرد:  در سالجاری بالغ بر۳۲۰ اتاق برای اسکان فرهنگیان و مهمانان نوروزی در تعطیلات در نظر گرفته شده است.

  وی گفت: ۳هزار و ۵۷۰ خانواده فرهنگی و یکهزار و ۱۰۹ خانواده غیرفرهنگی در مدارس گچساران اقامت کردند.

  سرپرست آموزش و پرورش گچساران اضافه کرد: این تعداد اتاق ها در قالب ۴۲ مدرسه تجهیز  شده که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

  شهبازی اضافه کرد: همچنین برای اسکان نوروزی در سال جدید تعداد ۴۰۰ تخت با ۳۹ اتاق در سه خوابگاه شبانه‌روزی علم الهدی، فاطمه زهرا و علامه در نظر گرفته شده است

  تبلیغات