پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۳ ق.ظ

بازدید بیش از ۱۹۴ هزار نفر از مناطق گردشگری طبیعی باشت

 •   فرماندار شهرستان باشت گفت: از 28 اسفند ماه تا پایان 15 فروردین 194 هزار و 830 نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان بازدید کردند . سید مسعود حسینی در گفت و گو بانصردنا  افزود: هرساله ...
 •  

  فرماندار شهرستان باشت گفت: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۱۵ فروردین ۱۹۴ هزار و ۸۳۰ نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان بازدید کردند .

  سید مسعود حسینی در گفت و گو بانصردنا  افزود: هرساله گرشگران و مسافران بسیاری از دیگر نقاط کشور از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان باشت در ایام نوروز بازدید می کنند .

  وی بیان کرد: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۱۵ فروردین ماه  بالغ بر ۷۲ هزار و ۳۸۱نفر در مناطق تفریحی و گردشگری این شهرستان اقامت کرده‌اند .

  فرماندار باشت تصریح کرد: این تعداد گردشگر در مدارس و مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی اسکان یافتند .

  حسینی عنوان کرد: درهمین مدت زمان عنوان شده ۱۹۴هزار و ۸۳۰ نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان از جمله شلالدون و رود رونه بازدید کردند .

  وی گفت: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۱۵ فروردین ماه ۶۳ هزارو ۵۰۰ نفر گردشگر از مناطق تاریخی و فرهنگی این شهرستان باشت بازدید داشتند .

  فرماندار باشت خاطر نشان کرد: در همین مدت زمان یاد شده نیز ۱۲ هزارو ۵۸۵ نفر از جاذبه های دست ساز این شهرستان بازدید کردند . ۱۴جاذبه گردشگری طبیعی در شهرستان باشت وجود دارد .

  وی افزود: از مهمترین آثار و جاذبه های گردشگری طبیعی شهرستان باشت می توان به  رود رونه، آبشار گله جنی، سد تنگ تیز، کاگه امیرشیخی، آبشار طوف، کوه دوگوشی، باغات امامزاده ضامن (ع) و امام زاده سید فخرالدین احمد در روستای عنا تنگ اوی بوستان اشاره کرد.

  فرماندار باشت اضافه کرد: منطقه گردشگری شلال دون، کمپینگ اقامتی سید محمد (ع) سرآب نیز، روستای ده بزرگ، منطقه تفریحی پشتکوه خان احمد و روستای نیمدور از دیگر آثار و جاذبه گردشگری طبیعی باشت به شمار می رود

  تبلیغات