پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۷ ب.ظ

  بیش از ۱۶۷ هزار نفر از مناطق گردشگری طبیعی باشت بازدید کردند

 •   فرماندار شهرستان باشت گفت: از 28 اسفند ماه تا پایان 13 فروردین 167 هزار و 830 نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان بازدید کردند . به گزارش نصردنا  سید مسعود حسینی در جمع خبرنگاران افزود: هرساله ...
 •  

  فرماندار شهرستان باشت گفت: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۱۳ فروردین ۱۶۷ هزار و ۸۳۰ نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان بازدید کردند .

  به گزارش نصردنا  سید مسعود حسینی در جمع خبرنگاران افزود: هرساله گرشگران و مسافران بسیاری از دیگر نقاط کشور از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان باشت در ایام نوروز بازدید می کنند .

  وی بیان کرد: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۱۳ فروردین ماه بالغ بر ۶۸ هزار و ۴۹۰ نفر در مناطق تفریحی و گردشگری این شهرستان اقامت کرده‌اند .

  فرماندار باشت تصریح کرد: این تعداد گردشگر در مدارس و مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی اسکان یافتند .

  حسینی عنوان کرد: درهمین مدت زمان عنوان شده ۱۶۷ هزار و ۸۳۰ نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان از جمله شلالدون و رود رونه بازدید کردند .

  وی گفت: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۹ فروردین ماه ۴۸ هزارو ۲۰۰ نفر گردشگر از مناطق تاریخی و فرهنگی این شهرستان باشت بازدید داشتند .

  فرماندار باشت خاطر نشان کرد: در همین مدت زمان یاد شده نیز ۱۱ هزارو ۷۸۵ نفر از جاذبه های دست ساز این شهرستان بازدید کردند .

  حسینی بیان کرد: ۱۴ جاذبه گردشگری طبیعی در شهرستان باشت وجود دارد .

  وی افزود: از مهمترین آثار و جاذبه های گردشگری طبیعی شهرستان باشت می توان به  رود رونه، آبشار گله جنی، سد تنگ تیز، کاگه امیرشیخی، آبشار طوف، کوه دوگوشی، باغات امامزاده ضامن (ع) و تنگ اوی بوستان اشاره کرد .

  فرماندار باشت اضافه کرد: منطقه گردشگری شلال دون، کمپینگ اقامتی سید محمد (ع) سرآب نیز، روستای ده بزرگ، منطقه تفریحی پشتکوه خان احمد و روستای نیمدور از دیگر آثار و جاذبه گردشگری طبیعی باشت به شمار می رود .

  تبلیغات