پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۹ ق.ظ

بازدید بیش از ۸۲ هزار نفر از مناطق گردشگری باشت

 •   فرماندار باشت گفت: از 28 اسفند ماه تا پایان 9 فروردین ماه 82 هزار و 830 نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان از جمله شلالدون و رود رونه بازدید کردند. " سید مسعود حسینی " ...
 •  

  فرماندار باشت گفت: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۹ فروردین ماه ۸۲ هزار و ۸۳۰ نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان از جمله شلالدون و رود رونه بازدید کردند.

  ” سید مسعود حسینی ” در گفت و گو بانصردنا افزود: هرساله گرشگران و مسافران بسیاری از دیگر نقاط کشور از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان باشت در ایام نوروز بازدید می کنند.

  وی بیان کرد: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۹ فروردین ماه بالغ بر ۶۴ هزار و ۵۹۰ نفر در مناطق تفریحی و گردشگری این شهرستان اقامت کرده‌اند.

  فرماندار باشت تصریح کرد: این تعداد گردشگر در مدارس و مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی اسکان یافتند.

  حسینی عنوان کرد: در همین مدت زمان عنوان شده ۸۲ هزار و ۸۳۰ نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان از جمله شلالدون و رود رونه بازدید کردند.

  وی گفت: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۹ فروردین ماه ۴۳ هزارو ۷۰۰ نفر گردشگر از مناطق تاریخی و فرهنگی این شهرستان باشت بازدید داشتند.

  فرماندار باشت خاطر نشان کرد: در همین مدت زمان یاد شده نیز ۳ هزارو ۷۸۵ نفر از جاذبه های دست ساز این شهرستان بازدید کردند.

  حسینی بیان کرد: ۱۴ جاذبه گردشگری طبیعی در شهرستان باشت وجود دارد.

  وی افزود: از مهمترین آثار و جاذبه های گردشگری طبیعی شهرستان باشت می توان به رود رونه، آبشار گله جنی، سد تنگ تیز، کاگه امیرشیخی، آبشار طوف، کوه دوگوشی، باغات امامزاده ضامن (ع) و تنگ اوی بوستان اشاره کرد.

  فرماندار باشت اضافه کرد: منطقه گردشگری شلال دون، کمپینگ اقامتی سید محمد (ع) سرآب نیز، روستای ده بزرگ، منطقه تفریحی پشتکوه خان احمد و روستای نیمدور از دیگر آثار و جاذبه گردشگری طبیعی باشت به شمار می رود.

  تبلیغات