دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۴ ب.ظ

بازدید بیش از ۶۰ هزار نفر از مناطق گردشگری طبیعی باشت

 •   فرماندار باشت گفت: از 28 اسفند تا 5 فروردین ماه سالجاری 60 هزار و 830 نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان بازدید کردند. " سید مسعود حسینی " در گفت وگو با نصردنا  افزود: هرساله گرشگران ...
 •  

  فرماندار باشت گفت: از ۲۸ اسفند تا ۵ فروردین ماه سالجاری ۶۰ هزار و ۸۳۰ نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان بازدید کردند.

  ” سید مسعود حسینی ” در گفت وگو با نصردنا  افزود: هرساله گرشگران و مسافران بسیاری از دیگر نقاط کشور از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان باشت در ایام نوروز بازدید می کنند.

  وی بیان کرد: از ۲۸ اسفند ماه تا پایان ۵ فروردین ماه بالغ بر ۴۳ هزار و ۶۹۲ نفر در مناطق تفریحی و گردشگری این شهرستان اقامت کرده‌اند.

  فرماندار باشت تصریح کرد: این تعداد گردشگر در مدارس و مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی اسکان یافتند.

  حسینی عنوان کرد: در همین مدت زمان عنوان شده ۶۰ هزار و ۸۳۰ نفر از مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان از جمله شلالدون و رود رونه بازدید کردند.

  وی گفت: از ۲۸ اسفند ماه تا کنون ۳۱ هزارو ۸۵۰ نفر گردشگر از مناطق تاریخی و فرهنگی این شهرستان باشت بازدید داشتند.

  فرماندار باشت خاطر نشان کرد: در همین مدت زمان یاد شده نیز یک هزارو ۹۳۵ نفر از جاذبه های دست ساز این شهرستان بازدید کردند.

  حسینی بیان کرد: ۱۴ جاذبه گردشگری طبیعی در شهرستان باشت وجود دارد.

  وی افزود: از مهمترین آثار و جاذبه های گردشگری طبیعی شهرستان باشت می توان به  رود رونه، آبشار گله جنی، سد تنگ تیز، کاگه امیرشیخی، آبشار طوف، کوه دوگوشی، باغات امامزاده ضامن (ع) و تنگ اوی بوستان اشاره کرد.

  فرماندار باشت اضافه کرد: منطقه گردشگری شلال دون، کمپینگ اقامتی سید محمد (ع) سرآب نیز، روستای ده بزرگ، منطقه تفریحی پشتکوه خان احمد و روستای نیمدور از دیگر آثار و جاذبه گردشگری طبیعی باشت به شمار می رود.

  تبلیغات