پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۶ ب.ظ

۱۲۷کیلو گرم تریاک در جاده بابامیدان به گچساران کشف شد

 •     فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 127 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک با تلاش ماموران انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان در محور بابامیدان به گچساران کشف و ضبط شد. به گزارش ...
 •  

   

  فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲۷ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک با تلاش ماموران انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان در محور بابامیدان به گچساران کشف و ضبط شد.

  به گزارش نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس  سردار مهدی انصاری روز یکشنبه در نشست با خبرنگاران در یاسوج، اظهار داشت: ۱۲۷ کیلو گرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در عملیات مشترک مأموران انتظامی شهرستان های گچساران، کهگیلویه و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کشف شد.

  وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوب غربی به یکی از شهرستان های استان، توقف خودروی حامل مواد و دستگیری راننده در دستور کار مأموران قرار گرفت.

  سردار انصاری بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان گچساران با هماهنگی مرجع قضائی و با همکاری مأموران انتظامی شهرستان کهگیلویه و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حین کنترل خودروهای عبوری محور بابامیدان-گچساران به محض مشاهده خودروی مظنون به راننده آن دستور توقف دادند اما راننده به دستور مأموران توجهی نکرد و از محل فرار کرد.

  وی عنوان کرد: راننده با بی توجهی به دستور پلیس به مسیر خود ادامه داد که پس از طی مسافتی با شلیک به لاستیک ها خودرو متوقف و راننده دستگیر شد.

  فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در بازرسی مأموران از این خودرو ۱۲۷ کیلو تریاک کشف شد.

  سردار انصاری عنوان کرد: راننده به مرجع قضائی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

  وی افزود: با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، از شهروندان خواست بیش از گذشته با ماموران انتظامی برای مبارزه با مواد مخدر همکاری کنند و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

   

  تبلیغات