یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۷:۲۲ ق.ظ

تیم هندبال نفت و گاز گچساران سربداران سبزوار را شکست داد

 •   تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران در هفته پانزدهم لیگ برتر مردان کشور توانست تیم سربداران سبزوار را با نتیجه ٢٤ بر ٢٢ مغلوب خود کند. به گزارش نصردنا تیم هندبال مردان نفت و گاز ...
 •  

  تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران در هفته پانزدهم لیگ برتر مردان کشور توانست تیم سربداران سبزوار را با نتیجه ٢٤ بر ٢٢ مغلوب خود کند.

  به گزارش نصردنا تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران توانست پس از چندین باخت یک برد شیرین را به هواداران خود هدیه دهد.

  تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران در هفته پانزدهم لیگ برتر مردان کشور توانست تیم سربداران سبزوار را با نتیجه ٢٤ بر ٢٢ مغلوب خود کند.

  این دیدار در ورزشگاه پدخندق شهر دوگنبدان برگزار شد.

  تیم مردان نفت و گاز گچساران در این فصل ۲ برد ،یک تساوی،۱۰ باخت کسب کرده است.

  تیم‌های نفت و گاز گچساران، هپکو اراک، پتروشیمی مارون، نیروی زمینی کازرون، سربداران سبزوار، صنعت مس کرمان، فراز بام خاییز دهدشت، هیات نجف آباد، فولاد مبارکه سپاهان و زاگرس اسلام آباد در لیگ برتر هندبال ایران فصل ۱۳۹۷- ۱۳۹۸ حضور دارند.

  تیم نفت و گاز گچساران نخستین نماینده تاریخ ایران بود که ۲ سال پیش در جام باشگاه‌های هندبال جهان شرکت کرد و مقام چهارم رقابت‌های آن سال را کسب کرد.

  این تیم سابقه کسب مقام هفتم جام هندبال باشگاه‌های جهان را نیز در سوابق خود دارد.۱۸ تیم ورزشی شهرستان گچساران در لیگ های مختلف کشور حضور دارند که از این تعداد هفت تیم در لیگ برتر و مابقی نیز در لیگ های دسته یک، دو، قهرمانی منطقه ای، استانی و شهرستانی هستند.

   

  تبلیغات