یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۲۱:۳۳ ب.ظ

پیام تقدیر و عذرخواهی شهردار باشت از مجموعه خدوم نفت و گاز گچساران

 •     لطف الله موسوی شهردار باشت در پیامی از مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تشکر و بابت تغییر برنامه در بدرقه مهدی موسوی نونهال ملی پوش این تیم غذرخواهی کرد. به گزارش نصردنا شهردار ...
 •  

   

  لطف الله موسوی شهردار باشت در پیامی از مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تشکر و بابت تغییر برنامه در بدرقه مهدی موسوی نونهال ملی پوش این تیم غذرخواهی کرد.
  به گزارش نصردنا شهردار باشت ضمن تشکر از مجموعه خدوم شرکت نفت و گاز گچساران اظهار داشت: بنابر برنامه ریزی های صورت گرفته قرار بر این بود که روز دوشنبه ۱ بهمن ماه مراسم بدرقه مهدی موسوی ملی پوش نونهال تیم ملی فوتبال در فرودگاه گچساران برگزار شود اما به دلیل لغو پرواز روز ۲۹ دیماه ۹۷ احتمال لغو پرواز می رفت لذا به دلیل تسریع در زمان حضور این فوتبالیست نونهال قرار بر این شد تا علی رغم برنامه ریزی و زحمات آن مجموعه در برگزاری مراسم بدرقه، عصر روز یکشنبه ۳۰ دیماه عازم تهران شویم لذا از این بابت از مجموعه نفت وگاز ، مربیان ، سرپرست وکادر فنی تیم های پایه پوزش غذرخواهی و مراتب تشکر خود را اعلام می داریم.
  موسوی ابراز امیدواری کرد که مهدی موسوی کاپیتان نونهالان این باشگاه با بازی خوب بتواند نماینده خوبی برای استان ، شهرستان وباشگاه فرهنگی ورزشی نفت وگاز گچساران باشد.
  خبرنگار فتح الله پوران پور

  تبلیغات