دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۹ ق.ظ

مصاف نفس گير هندبال نفت وگاز گچساران و سپاهان به سود مهمان به پايان رسيد

 •   در هفته يازدهم ليگ برتر هندبال مردان كشور تيم نفت و گاز گچساران در يك بازي نفس گير مغلوب مهمان خود سپاهان اصفهان شد. به گزارش نصردنا دو تيم نفت و گاز گچساران و فولاد مباركه ...
 •  

  در هفته يازدهم ليگ برتر هندبال مردان كشور تيم نفت و گاز گچساران در يك بازي نفس گير مغلوب مهمان خود سپاهان اصفهان شد.
  به گزارش نصردنا دو تيم نفت و گاز گچساران و فولاد مباركه سپاهان در سالن پدخندق گچساران به مصاف هم رفتند كه اين بازي با نتيجه ٢٥ بر ٢٤ به سود تيم مهمان به پايان رسيد.
  شاگردان جوان و جوياي نام مهدي آزاد منجيري در جدالي نابرابر مقابل تيم قوي و با بازيكنان با تجربه و ملي پوش در حالي كه تا دقايق پاياني بازي پيروز ميدان بود بدليل اشتباه فاحش داور مسابقه بازي خانگي خود را تنها با اختلاف يك گل واگذار كردند .
  تيم هندبال مردان نفت و گاز گچساران همچون تيم هاي واترپلو، هندبال بانوان در فصل جاري بدليلي كمبود اعتبارات مالي ورزش نفت با تكيه بر بازيكنان بومي به مصاف حريفان مي روند و ورزشكاران بومي كه طي سال هاي گذشته تاكنون توسط مربيان دلسوز بومي شناسايي شده اند در اين فصل بار سنگين دفاع از افتخارات اين رشته هاي ورزشي را به دوش مي كشند تا اين پيچ تاريخي مشكلات مالي باشگاه را با تبديل كردن به فرصتي براي ظهور نسل جديدي از ورزشكاران بومي به پاين برسانند.
  دلسوزاني همچون مهدي آزاد منجيري، سعيد پاياب، اصغر نوروزنژاد، نويد زماني در كادر فني و سرپرستي تيم هندبال مردان با همه مشكلات لحظه اي دست از كمك به تيم و پرورش اين استعدادها برنداشته اند كه جاي تقدير فراوان از اين عزيزان وجود دارد.

  تبلیغات