دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۶ ب.ظ

برگزاری جشن تکلیف بیش از ۶۰۰ داانش آموز عشایر کشور درگچساران

 •   فرماندار گچساران  گفت: جشن تکلیف بیش از 600 دانش آموز عشایری جنوب کشور دراین شهرستان برگزار می شود. به گزارش نصردنا عبدالرحیم رحیمی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان عشایرجنوب کشوردر ...
 •  

  فرماندار گچساران  گفت: جشن تکلیف بیش از ۶۰۰ دانش آموز عشایری جنوب کشور دراین شهرستان برگزار می شود.

  به گزارش نصردنا عبدالرحیم رحیمی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان عشایرجنوب کشوردر گچساران افزود: ادارات و دست اندرکاران با برنامه ریزی و هماهنگی لازم در برگزاری هرچه باشکوهتر این جش بزرگ تلاش و همکاری کنند.

  وی بیان کرد: جشن تکلیف دانش آموزان عشایرجنوب کشور با حضور بیش از ۶۰۰ نفر از دانش آموزان پسر عشایر جنوب کشور برگزار خواهد شد .

  فرماندار گچساران تصریح کرد: این جشن بزرگ از ۲۴ بهمن ماه به مدت ۴ روز به میزبانی گچساران اجرا می شود.

  رحیمی عنوان کرد: عشایر ما نقش موثری که در رونق اقتصادی کشور داشته و با پرورش  نخبگان علمی و پژوهشی، شعراء ادبا و هنرمندان و دانش آموزان فرهیخته نقشی موثر در اقتدار انقلاب اسلامی در جوامع ملی و بین المللی نیز ایفا میکنند.

  وی گفت: جانفشانی عشایر غیرو در پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین دفاع از کشور در دوران جنگ تحمیلی یکی از اقدامات این قشر همیشه در صحنه است.

  مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: جشن تکلیف دانش آموزان در قالب دوره آموزشی به مدت سه روز در راستای اهداف نظام تعلیم و تربیت، اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری و توسعه و تعمیق فرهنگ اقامه نماز برگزار می‌شود.

  هادی زارع پور بیان کرد: در این جشن دانش آموز پسر مکلف دوره متوسطه اول از استان های خوزستان، فارس، چهارمحال و بختیاری، کرمان، اصفهان، یزد،خراسان جنوبی،سیستان و بلوچستان به مدت سه روز شرکت خواهند کرد.

  وی افزود: در کنار برنامه جشن تکلیف دانش آموزان، کارگاه‌های آموزشی با عناوین تولد معنوی، صحت قرائت نماز، احکام، آشنایی با تقلید و مرجعیت، نشاط و شادابی و نجوم و قبله شناسی برای دانش آموزان شرکت کننده برگزار خواهد شد.

  مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: عشایر سهم بسزایی در تأمین استقلال کشور ایفاء کردند که همه ی اینها نشانه اعتقاد راسخ پدران و مادران عشایری به نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران است.

  زارع پور اضافه کرد: جشن تکلیف دانش آموزان عشایری جنوب کشور در منطقه سرابننیز گچساران برگزار خواهد شد.

   

   

  تبلیغات