دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۷ ق.ظ

اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان به منازل حادثه دیده کهگیلویه و بویراحمد

 •   مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان جهت احداث و تعمیر ساختمانهای حادثه دیده شهری و روستایی کهگیلویه و وبویراحمد در زلزله هزینه خواهد شد. " حسین ...
 •  

  مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان جهت احداث و تعمیر ساختمانهای حادثه دیده شهری و روستایی کهگیلویه و وبویراحمد در زلزله هزینه خواهد شد.

  ” حسین جنتی ” در گفت و گو با نصردنا افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۲۵۰ پروژه در کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا دارد.

  وی بیان کرد: اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان جهت احداث و تعمیر ساختمانهای حادثه دیده شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد در زلزله هزینه خواهد شد.

  مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این میزان اعتبار به ساختمانهایی که بر اثر زلزله اسفند ماه سال ۹۶ کهگیلویه  و اردیبهشت ماه سال ۹۷ در بویر احمد و دنا رخ داده اختصاص داده  می شود.

  جنتی عنوان کرد: در این طرح بالغ بر سه هزارو ۳۴۸ واحد باز سازی می شود که از این تعداد دو هزار و ۶۵۰ واحد روستایی است.

  وی گفت: چهار هزار و ۵۱۱ واحد شهری و روستایی نیز در این طرح تعمیر خواهند شد.

  مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد:  ۹ تن سیمان رایگان به هر واحد که باز سازی می شود تعلق می گیرد.

  جنتی بیان کرد: به منازل روستایی ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات و ۵۰ میلیون ریال بلا عوض و به منازل شهری ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات و ۶۰ میلیون ریال بلاعوض پرداخت می شود.

  وی افزود: به هر واحد تعمیری نیز بالغ بر ۲۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض پرداخت خواهد شد.

   

  تبلیغات