دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۸ ق.ظ

جزئیات تازه از آتش سوزی رستوران شرکت نفت گچساران

 • رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: این آتش سوزی بر اثر زیاد کردن شعله گاز اتفاق افتاده و هیچ‌گونه انفجاری در این محوطه رخ نداده است. به گزارش ...
 • رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: این آتش سوزی بر اثر زیاد کردن شعله گاز اتفاق افتاده و هیچ‌گونه انفجاری در این محوطه رخ نداده است.

  به گزارش نصردنابه نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز گچساران شهباز صفری افزود: در پی خبر اعلان آتش‌سوزی روز گذشته در رستوران غذاخوری مجتمع دشت بلوط شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گروه‌های اطفاء و امدادی به محل اعزام شدند .

  وی اظهارکرد: در بررسی‌های اولیه حاکی از آتش‌سوزی در آشپزخانه و در هنگام زیاد کردن شعله‌ی گاز بوده است که متأسفانه باعث سوختگی سطحی ۲نفر از کارکنان نیروهای پیمانکاری شرکت جاویدگران مهر جنوب شده است .

  رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: کارشناسان این شرکت در حال بررسی علل ریشه‌ای حادثه هستند .

  صفری با اشاره به خبری که در سایت‌های محلی در این باره منتشر شده بود، تصریح کرد: این آتش سوزی بر اثر زیاد کردن شعله گاز اتفاق افتاده و هیچ‌گونه انفجاری در این محوطه رخ نداده است .

  وی با اشاره به وضعیت مصدومان حادثه دیده ادامه داد: حال عمومی مصدومین رضایت‌بخش است و یک نفر از مصدومین به شیراز اعزام شده است.

  به گزارش ایسنا، روز گذشته رستوران غذاخوری دشت بلوط شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران طعمه حریق شد که در این حادثه ۳ نفر از نیروهای پیمانکاری شرکت جاوید گران مهر جنوب دچار سوختگی شدند

  تبلیغات