دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۳ ب.ظ

 » بازدید بخشدار مرکزی از طرح های عمرانی روستای سرتنگ بیدک +تصاویر

 •   مهرداد انباز پور بخشدار مرکزی باشت به همراه مهندس اسدی کارشناس بخشداری ضمن بازدیدازروند عملیات اجرای طرح ها عمرانی روستای سرتنگ بیدک با مردم این روستا دیدارو مسائل و مشکلات موجود را مورد بحث و ...
 •  

  مهرداد انباز پور بخشدار مرکزی باشت به همراه مهندس اسدی کارشناس بخشداری ضمن بازدیدازروند عملیات اجرای طرح ها عمرانی روستای سرتنگ بیدک با مردم این روستا دیدارو مسائل و مشکلات موجود را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
  به گزارش “نصر دنا از باشت بخشدار مرکزی باشت در حاشیه این بازدید حضور درروستاها، بررسی و کارشناسی مسائل و مشکلات روستاها در جهت ارائه راهکارهای مناسب را از اولویت برنامه های مسئولین بخشداری برشمرد.
  وی با تاکید بر این مطلب که دهیاران به عنوان رابطین مسئولین و روستائیان می باشند اظهار داشت : دهیار در روستا نقش شهردار در شهر را ایفا می کند و می بایست همه مسائل عمرانی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و آموزشی برای مردم روستا در نظر گرفته شود و مشکلات موجود نیز به مسئولین برای حل و فصل ارائه گردد.

  وی بااشاره به نگاه ویژه دولت تدبیروامیدبه روستاها گفت:هم اکنون پروژه جدول کذاری این روستابااعتباری بالغ بر۵۰۰میلیون ریال درحال اجرامی باشد.
  بخشدارمرکزی باشت درادامه بازدیدخودازطرح جدول گذاری به طول ۳۲۰متر دیوار حایل ۷۰متر مکعب با اعتباری ۵۰۰ میلیون ریال تلخاب بیدک سفلی شامل کانال هدایت آبهای فصلی به طول ۱۲۰متر جدول گذاری ۴۰متر با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیون ریال در حال اجرا است

  وی طرحها و برنامه های پیش بینی شده برای عمران و آبادانی روستا ها را مستلزم همدلی و مشارکت مردم و مسئولین دانست و گفت : بخشداری از هیچ گونه حمایت و همکاری در راستای خدمات دهی مطلوب و عمران و آبادی در روستا ها دریغ نخواهد نمود.
  انباز پور صریح کرد:توجه به روستاها به طور ویژه در دستور کار دولت قرار دارد، چون در روستاها نیز مردم زندگی می‌کنند و عدالت حکم می کند که به این مراکز جمعیتی توجه ویژه‌ای شود.
  بخشدارمرکزی باشت افزود:اقدامات مثبت و ارزنده دولت در زمینه عمران و خدمات روستایی، نسبت به دوره‌های گذشته، قابل انکار نیست و نتایج مثبت و موثر در راستای تحقق سیاست‌ها و اهداف اقتصاد مقاومتی، در بخش‌های عمرانی و خدماتی در سکونتگاه‌های روستایی مورد توجه است.
  مردم روستاهای اززحمات بخشدارباشت بصورت ویژه تقدیروتشکرکرده وبیان داشتندکه خدمات به روستاها نتیجه زحمات وتلاش های شبانه روزی ایشان بعنوان نماینده دولت بوده است.

  خبرنگار فتح الله پوران پور

   

   

   

  تبلیغات