دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۳ ب.ظ

تشکر فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از خلق حماسه وحدت در نهم دی ماه

 •   سرهنگ پاسدار حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از خلق حماسه وحدت و حضور مردم شریف و انقلابی استان در تجمع نهم دی ماه، با صدور بیانیه‌ای تقدیر و تشکر کرد. به گزارش ...
 •  

  سرهنگ پاسدار حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از خلق حماسه وحدت و حضور مردم شریف و انقلابی استان در تجمع نهم دی ماه، با صدور بیانیه‌ای تقدیر و تشکر کرد.

  به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی سپاه فتح استان در این بیانیه آمده است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و ولایت مدار و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید .

  تجمع بزرگ مردم شریف و انقلابی استان به مناسبت حماسه بزرگ ۹ دی همگام با مردم سایر نقاط ایران اسلامی ، تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حمايت و همراهي همه جانبه از نظام و انقلاب اسلامي است و شما با اراده بي نظير خود، جلوه دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را به نمایش گذاشتید.

  شما با مشاركت فعال، با نشاط، فارغ از گرايش ها و سلايق متفاوت سياسي، براي استحكام بناي رفيع انقلاب، متحد و يك دل به ميدان آمدید و آمادگي خود را براي مشاركت بيش از پيش اعلام نمودید.

  این حرکت عظیم شما مردم عزیز دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بود و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی همچون گذشته دوشادوش مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاوردها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاهی نخواهید کرد.

  ما بعنوان خادمین شما مردم فهیم و با بصیرت استان بر خود فرض می دانیم که از حضور حماسی تک تک شما مردم شریف در لبیک به ندای مقتدای خویش حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی و شرکت در تحمع بزرگ ۹ دی ، که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردید تشکر نموده و موفقیت همگان را در پرتو توجهات حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان اروحنا له الفداء از درگاه خدای منان مسئلت می نمائیم.

  تبلیغات