پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۲ ب.ظ

دو بازیکن جدید به تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ملحق شدند

 •   رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: دو بازیکن جدید به تیم فوتبال نفت و گاز برای حضو در نیم فصل دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور پیوستند. به گزارش نصردنا شاهرخ ...
 •  

  رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: دو بازیکن جدید به تیم فوتبال نفت و گاز برای حضو در نیم فصل دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور پیوستند.

  به گزارش نصردنا شاهرخ داودی در جمع خبرنگاران افزود: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران توانست دو بازیکن جدید به لیست خود اضافه کند.

  وی بیان کرد: سعید بحر کاظمی و ناصر برنا به تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای حضور مقتدرانه در نیم فصل دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور پیوستند.

  رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: این بازیکنان به مدت یک نیم فصل در نفت و گاز گچساران بازی خواهند کرد.

  داودی عنوان کرد: سعید بحر کاظمی این بازیکن ۲۶ ساله پیش از این در تیم نفت و گاز گچساران سابقه بازی داشته ولی در حال حاضر ازتیم خوشه طلایی ساوه به عنوان فوروارد به نفت و گاز گچساران ملحق شده است.

  وی گفت: ناصر برنا مدافع ۲۶ ساله مقاومت تهران دیگر بازیکن افزوده شده به تیم فوتبال نفت و گاز گچساران است.

  رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خاطر نشان کرد:  صادق مرادزاده بازیکن نیم فصل نخست نفت و گاز گچساران به صورت توافقی از این تیم جدا شد.

  داودی بیان کرد: از هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از گروه دوم روز دوشنبه دهم دی تیم‌های نفت وگاز گچساران و نفت امیدیه در ورزشگاه شهدای نفت امیدیه با هم رقابت می کنند.

  وی افزود: نفت و گاز گچساران تاکنون پنج پیروزی و ۳ تساوی ۱۸ امتیاز در مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال کشور کسب کرده است.

   

   

  تبلیغات