دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سیاسی

جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ | ۲۱:۴۵ ب.ظ

افتتاح ۸ بیمارستان با اعتبار۵۰۰ میلیارد تومان در کشور

 • معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشورگفت: امسال 8 بیمارستان در کشور با ظرفیت 1200 تخت و اعتباری بالغ بر 500 میلیارد تومان افتتاح شده است. به ...
 • معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشورگفت: امسال ۸ بیمارستان در کشور با ظرفیت ۱۲۰۰ تخت و اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح شده است.

  به گزارش نصردنا محمد جعفر علیزاده در جمع خبرنگاران افزود: در حال حاضر میانگین تخت های بیمارستان در کشور به ۲٫۸ به ازای هر یک هزار نفر رسیده است.

  وی بیان کرد: با توجه به افتتاح بیمارستانها دراستان کهگیلویه و بویراحمد این استان جهش قابل توجهی درشاخص تخت بیمارستانی و رسیدن به میانگین کشوری داشته است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور تصریح کرد: با توجه به احداث بیمارستان خصوصی زاگرس در یاسوج و بیمارستان نرگسی در گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد از میانگین کشوری نیز عبور خواهد کرد.

  علیزاده عنوان کرد: با احداث این بیمارستانها کهگیلویه و بویراحمد در خصوص بیمارستان و تخت های بیمارستانی جزو استانهای برخوردار در کشور خواهد شد.

  وی گفت: این استان در سال ۹۷ توانسته تمامی کمبودهای خود را از دوران گذشته در این راستا جبران کند.

  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور خاطر نشان کرد: امسال به مناسبت ۴۰ سالگرد انقلاب اسلامی تا کنون ۸ بیمارستان در کشور با ظرفیت ۱۲۰۰ تخت و اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح شده است.

  علیزاده بیان کرد: این بیمارستنها در استانهای کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، تهران، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و خوزستان بوده است.

  وی افزود: ساخت بیمارستان در ۶ استان دیگراعم از چهار محال بختیاری، همدان، مازندران، کرمانشاه، اردبیل و گیلان با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان در حال احداث است که تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد.

   

   

   

   

   

  تبلیغات