جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۸ ق.ظ

بخشدار بوستان :با توسعه فضاهای ورزشی در روستاها بستر برای فعالیت ورزشی جوانان روستایی مهیا شد

 • بخشدار بوستان گفت :با توسعه فضاهای ورزشی در روستاها بستر برای فعالیت ورزشی جوانان روستایی مهیا شده است به گزارش نصردنا مجید محمدی در نشست تعدادی از دهیاران بخش و رئیس اداره امور وزش و جوانان ...
 • بخشدار بوستان گفت :با توسعه فضاهای ورزشی در روستاها بستر برای فعالیت ورزشی جوانان روستایی مهیا شده است

  به گزارش نصردنا مجید محمدی در نشست تعدادی از دهیاران بخش و رئیس اداره امور وزش و جوانان شهرستان افزود دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به توسعه روستاها در حوزه های مختلف دارد .

  یکی از برنامه های جدی دولت توسعه فضاهای ورزشی در روستاها بوده است.

  وی افزود: خوشبختانه با پیگیری نماینده مردم در مجلس طرحهای ورزشی متعددی از قبیل زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی در روستاهای شهرستان و بخش پیش ببنی و اجرا شده که با استقبال خوب جوانان روستایی مواجه شده است.

  محمدی تصریح کرد: ورزش علاوه بر سلامت جسمی و روحی وروانی فرد باعث ایجاد نشاط و شادابی در حامعه میشود که باید به این امر مهم توجه جدی شود.

  بخشدار بوستان گفت: با احداث فضاهای ورزشی جوانان بیکار روستاها که ب به علت بیکاری در معرض آسیب های اجتماعی هستند در اوقات فراغت به سمت فعالیت ورزشی گرایش پیدا میکنند.

  محمدی افزود :در این دولت سه زمین چمن در سه منطقه بخش بوستان به بهربرداری رسیده و چند طرح دیگر هم اینک در دست اقدام هست که در آینده به بهربرداری خواهد رسید..

  بخشدار بوستان نگهداری از فضاهای ورزشی در روستاها را ضروری دانست و برهمکاری دهیاران با اداره ورزش جوانان جهت نگهداری و حفاظت از فضاهای ورزشی بخش تاکید کرد.

  خبرنگار فتح الله پوران پور

  تبلیغات