پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۸ ب.ظ

اطلاعیه شماره ۲ دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد

 •   به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی دادگستری پیرو اطلاعیه شماره ۱ به اطلاع امت حزب الله می رساند این امر بدیهی است که بقا و تداوم و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ...
 •  

  به گزارش نصردنا به نقل از روابط عمومی دادگستری پیرو اطلاعیه شماره ۱ به اطلاع امت حزب الله می رساند این امر بدیهی است که بقا و تداوم و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکنون ،مرهون خون پاک شهیدان گلگون کفن و زحمات و خدمات امت شهید پرور حاضر در صحنه ، مدیران پاک سرشت و بعضا گمنام دستگاههای اجرایی ، سربازان گمنام امام زمان (عج) ،بسیج همیشه در صحنه و سپاه قهرمان و نیروی انتظامی سخت کوش بوده و اگر دستگاه قضایی در سطح استان توفیقاتی داشته،مرهون تلاشهای مجاهدانه این نهادها و مسوولین دلسوز و انقلابیشان بوده است. صد البته بیان مطالب بیانیه شماره ۱ نافی تلاشهای نیروهای مجاهد و انقلابی نیست بلکه مفهوم ان این بوده که مردم عزیز باید از تمامی نهادها و ارگانها و حتی قوای سه گانه بر اساس منویات نورانی ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه ای (دام ظله)مطالبه گری منصفانه داشته باشند .

  قطعاً مردم عزیز می دانند که ارتباط قوی و مداوم و برادرانه فرزندانشان در قوه قضاییه و سپاه و ناجا و وزارت اطلاعات تضمین کننده بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد امنیت پایدار در سایه برخورد با فساد و بی عدالتی بوده و می باشد.
  دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد
  ۸ آذر ۱۳۹۷

  تبلیغات