سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۷ ب.ظ

مدیرکل جدید کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

 •   آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد . به گزارش نصردنا فرید محبی، مدیرکل سابق کمیته امداد کهگیلویه ...
 •  

  آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد .

  به گزارش نصردنا فرید محبی، مدیرکل سابق کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد چهارشنبه، هفتم آذر ماه در این آیین، گفت: با هدفگذاری های انجام گرفته پوشش بخش عمده ای از نیازهای خانواده های جامعه هدف امداد اجرایی شده است .

  وی افزود: بخش عمده ای از نیازهای اساسی خانواده های جامعه هدف تامین شده و در اعتبارات سال جاری منابع پایدار برای استان در همه بخش ها پیش بینی شد .

  محبی با اشاره به توسعه فعالیت های مشارکتی، اظهارکرد: پوشش ۸۰ درصد از حمایت ها توسط حامیان جامعه هدف در حوزه مشارکت های مردمی خارج از استان تامین می شود و در بحت منابع پایدار کمک های مناسبی از مرکز داشتیم .

  مدیرکل سابق کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با بخش های مختلف به دور از نگاه جناحی و فردی تعامل داشتیم، خاطرنشان کرد: این تعاملات خروجی های بسیار مناسبی داشته است و شاهد بهبود خدمت رسانی به جامعه هدف هستیم .

  محبی تصریح کرد: برنامه ریزی و هدفگذاری در محورهای مختلف نیز اجرایی و تحقق و تحول مناسبی نیز در این بخش ها به دست آمد .

  وی با اشاره به بخشی از اقدامات انجام شده، ادامه داد: در کنار مباحث اشتغال و توانمند سازی، سرکشی از مناطق محروم، استفاده از ظرفیت خیرین پشتیبان و انعقاد تفاهم‌نامه با بخش‌های مختلف اجرایی و در حوزه توجه و نظارت در بازرسی اقدامات مناسبی انجام شد .

  مدیرکل سابق کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: طی دو سال متوالی کمیته امداد به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی در حوزه اقتصاد مقاومتی انتخاب شد و در محورها و بخش های مختلف دیگر نیز توفیقات و عناوین برتر به دست آمد .

  محبی با تقدیر از رسانه های استان در پوشش خبری خدمات کمیته امداد، اضافه کرد: رسانه ها بلندگوی خدمات نظام بودند و عملکرد قابل تقدیری داشتند .

  جعفر گوهرگانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) منشا خیر و خدمات در استان بوده و هست، گفت: ایجاد اشتغال خُرد در روستا‌ها ظرفیتی برای این نهاد است .

  وی افزود: اشتغالزایی، رونق فضای کسب و کار و رفع مشکلات شغلی مددجویان از مهمترین رویکرد‌هایی است که کمیته امداد امام خمینی (ره) با جدیت باید آن را دنبال کند تا نوید بخش خودکفایی و توانمندی اقتصادی خانواده‌های زیر پوشش خود باشد .

  حجت‌الاسلام صفدر پناهی، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد نیز خدمت به مردم به ویژه خدمت به نیازمندان و محرومان را یکی از ارزشمندترین کار‌ها بیان کرد و گفت: دوران مدیریت و خدمت زودگذر است، اما آنچه از انسان باقی می‌ماند و ارزش کار را زیاد می‌کند تلاش و خدمت به مردم با نگاه جهادی است.

  قباد مبشری، مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: شناسایی مددجویان مستعد اشتغال و خودکفایی و اجرای طرح‌های اشتغال روستایی و ایجاد شغل پایدار برای روستائیان با توجه به ظرفیت‌های مناسب استان به‌عنوان یکی از اولویت‌های اصلی در دستور کار کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد قرار خواهد گرفت.

  در پایان این مراسم قباد مبشری به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات فرید محبی مدیرکل سابق تقدیر شد.

  تبلیغات