جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۶ ب.ظ

حضور بانوی هندبالیست گچسارانی در مسابقات آسیایی هندبال

 •   سرپرست امور ورزش شرکت نفت و گاز گچساران گفت: صونا بیداد بازیکن تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران به همراه تیم ملی  ایران در مسابقات آسیایی ژاپن شرکت می کند. به گزارش نصردنا یونس کریمی ...
 •  

  سرپرست امور ورزش شرکت نفت و گاز گچساران گفت: صونا بیداد بازیکن تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران به همراه تیم ملی  ایران در مسابقات آسیایی ژاپن شرکت می کند.

  به گزارش نصردنا یونس کریمی افزود: مسابقات هندبال بازی‌های آسیایی بانوان از ۸ الی ۱۸ آذر ماه در کوماموتو ژاپن برگزار می‌شود.

  وی بیان کرد: صونا بیداد بازیکن تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران به همراه تیم ملی  ایران در مسابقات آسیایی ژاپن شرکت می کند.

  سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: این بازیکن پس از شرکت در ۶ اردوی تدارکاتی و ارائه بازی های خوب توانست نظر مربیان تیم ملی را برای حضور در مسابقات آسیایی را جلب کند.

  کریمی عنوان کرد: دیگر بازیکن خوزستانی تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران با نام ستاره رحمانیان نیز در این رقابت ها شرکت می کند.

  وی گفت: تیم ملی هندبال بانوان ایران امروز چهارشنبه ایران را به مقصد ژاپن ترک می زند و در شهر کوموتو اردو خود را دایر می کند.

   

   

  تبلیغات