جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۲ ق.ظ

سارق حرفه ای وسایل خودرو در گچساران دستگیر شد

 •   فرمانده انتظامی گچساران گفت: ماموران انتظامی سارق حرفه ای وسایل و قطعات خودرو را با هفت فقره سرقت در این شهرستان دستگیر کردند. به گزارش  نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس  سرهنگ سید محمد موسوی ...
 •  

  فرمانده انتظامی گچساران گفت: ماموران انتظامی سارق حرفه ای وسایل و قطعات خودرو را با هفت فقره سرقت در این شهرستان دستگیر کردند.

  به گزارش  نصردنا به نقل از پایگاه خبری پلیس  سرهنگ سید محمد موسوی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت وسایل و قطعات خودرو در گچساران موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

  وی بیان کرد: ماموران انتظامی گچساران با هماهنگی مراجع قضائی و با برنامه ریزی هدفمند و گشت های نامحسوس سارق را دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: متهم در بازجویی پلیسی به هفت فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل و روانه زندان شد.

  موسوی از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدار های انتظامی و نصب سیستم های ایمنی از نگهداری وجه نقد و اشیاء قیمتی در خودرو خودداری کنند.

  وی اضافه کرد: رانندگان از پارک خودروی خود در مناطق تاریک و خلوت خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

  تبلیغات