جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۲ ق.ظ

نظام جمهوری اسلامی با وجود دسیسه های دشمنان پا برجاست و می درخشد

 •   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام دسیسه های دشمنان پا برجاست و در عالم می درخشد. به گزارش نصردنا  سرهنگ حمید خرمدل دراجتماع بزرگ رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع ...
 •  

  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام دسیسه های دشمنان پا برجاست و در عالم می درخشد.

  به گزارش نصردنا  سرهنگ حمید خرمدل دراجتماع بزرگ رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس گچساران افزود: دشمنان ایران اسلامی از ابتدا ی پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی با هرنوع دسیسه و به شیوه های مختلف شروع به جنگ با ما کردند.

  وی بیان کرد: دشمنان همگام با اجرای دسیسه های خود از گروه منافقین که  ۱۷هزار از مردم ایران اسلامی را ترور کردند حمایت می کردند.

  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام این دسیسه ها پا برجاست و در عالم می درخشد.

  خرمدل عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس با نیمی از دنیا جنگیدیم و مقاومت کردیم که در نوع خودش افتخاری بزرگ است.

  وی گفت: امروزه می بینید که تفکری را که امام راحل راه اندازی کرد در خارج از مرزهای ایران از آن به عنوان الگو و ارزش استفاده می کنند.

  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بسیج این شجره طیبه  و درخت تناور بارور شده است.

  خرمدل بیان کرد: اتفاقاتی بسیار بزرگی در طول حیات ۴۰ساله انقلاب اسلامی صورت گرفته است.

  وی افزود: در حال حاضر در تمامی عرصه ها اعم از حوزه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، کشاورزی اتفاقاتی خوبی صورت گرفته است.

  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های مختلف نسبت به قبل از پیروزی انقلاب پیشرفت های زیادی انجام شده است.

  خرمدل اضافه کرد: امروز در جای جای این استان این همه افراد شایسته و تحصیل کرده وجود دارد که می توانند چند استان را تغذیه کنند.

  وی گفت: یکی از حرکات انقلاب اسلامی نهاد سازی در بحث کمیته امداد، جهاد سازندگی، بنیادمستضعفین، بنیاد مسکن، بهزیستی، بنیاد برکت بود که همه این نهادها در سراسر کشور در جهت رفع محرومیت نقش آفرینی می کنند.

  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه حوزه کشاورزی را رژیم  پهلوی نابود کرد خاطرنشان کرد: درحوزه کشاورزی امروز بیش ازهفت برابر و بیش از ۹۰ درصد خودکفا شدیم با وجود اینکه حدود ۲۰سال در قحطی هستیم و این به برکت نظام جمهوری اسلامی و خلق و خوی تفکر بسیجی است.

  خرمدل عنوان کرد: در حوزه صنعت قبل از انقلاب ۵۴میلیون دلار صادرات  وجود داشت اما در حال حاضر ۳۱میلیارد دلار صادرات انجام می دهیم . با وجود همه تحریم ها و تخریب هایی که صورت گرفت امروز ما اقتصاد هفدهم در دنیا هستیم که جایگاه بالایی است.

  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در زمان حکومت پهلوی هزاران مستشار خارجی در ایران ضمن کسب درآمد برای بیگانگان جاسوسی می کردند اما در حال حاضر هموطنان ما در لبنان و سوریه مستشار هستند که این امر نشان دهنده پیشرفت ایران اسلامی است.

  خرمدل بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی با راه اندازی تحریم ها سعی در ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی ایران دارند که باید با مشارکت دلسوزان کشور جهت افزایش همدلی بین مردم شد.

  وی اضافه کرد: سیاسی زدگی از چالش های استان کهگیلویه و بویراحمد است و سپاه آماده مشارکت برای افزایش وحدت بین مردم است.

  در اجتماع بزرگ رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس که در مصلای امام خمینی(ره)گچساران برگزار شد.

  تبلیغات